مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در هدر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام دوستان
من داشتم قالبم رو ارتقا میدادم اما حواسمون به فرمایش یکی از دوستان نبود و قسمت هدر فروم رو دست کاری بدی کردم.حالا هم میخوام عوضش کنم هرچه تلاش میکنم یه کد خیلی کوچولو که مای بی بی به اون ایراد گرفته بود رو درست کنم،نمیشه.مای بی بی هی ایراد امنیتی میگیره.چه کنم تا بتونم اون کد رو در قسمت هدر اضافه کنم؟با نرم افزاری میشه؟مشکلم خیلی سادست ولی خیلی اعضاب خورد کنه.کمک کنیدUndecided.
کد هدر رو میخواید؟
(۱۳۹۰/۶/۲۰، ۲۳:۵۲:۱۵ عصر)M48D1 نوشته است: [ -> ]کد هدر رو میخواید؟
نه میخوایم یه کد کوچولو رو عوض کنم که یه خطم نمیشه.ولی مای بی بی نمیزاره.چه کنم؟Undecided
کد چیه بده ببینم!
این کد رو:
کد:
&mdash; <a href="{$mybb->settings['bburl']}/{$admin_dir}/index.php">{$lang->welcome_admin}</a>
میخوام با این کد:
کد:
<li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/{$config['admin_dir']}/index.php">کنترل پنل مدیریت</a></li>
</ul>
عوض کنم که ایراد میگیره.قالب هم header_welcomeblock_member_admin هست.قسمت بالای انجمن رو کلا به هم زدهUndecided.
خب معلومه ایراد می گیره باید اینطوری عوضش کنی اگه می خوای متنو عوض کنی

کد:
&mdash; <a href="{$mybb->settings['bburl']}/{$admin_dir}/index.php">کنترل پنل مدیریت</a>
عوض شد ولی هدر درست نشد.با نرم افزاری نمیشه تغییر داد؟Sadفقط امیدوارم مجبور نشم یه پوسته رو دوباره ترجمه کنمSadSadSad.
یه بار دیگه بگو چی می خوای می گی می خوای توی کجای انجمنت چی نمایش داده بشه!
(۱۳۹۰/۶/۲۱، ۰۰:۰۸:۵۱ صبح)M48D1 نوشته است: [ -> ]یه بار دیگه بگو چی می خوای می گی می خوای توی کجای انجمنت چی نمایش داده بشه!
قسمت بالای انجمن یا همون هدر قبل از تغییراتم تقویم و جستجو و لیست اعضا بود ولی با تغییرات جدید رفته تو زیر کنترل پنل.منم کدهای تم اصلی رو دارم،به همین خاطر میخوام با اون قسمتهای تغییر داده شده عوض کنم تا دوباره مثل قبل بشه اما فقط این قسمت عوض نمیشه و حسابی اذیت میکنه.فکر کنم من امشب کابوس فرومم رو ببینم:d.
منظورت اینه ؟ میخوای بالای تقویم و .. بره

[تصویر:  logo.png]
صفحه‌ها: 1 2 3