مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: کار نکردن بخش نظر نسنجی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان خسته نباشید اول از همه من نام کاربریم را یادم رفته بود کلا مجبورم شدم از نوع ثبت نام کنم و پست بدم شرمنده قبلا با اون نام چند بار کمک خواستم کمک نکردید ولی این سری معرفت به خرج بدبد کمک کنید من دوستان تو انجمنم بخش نظر سنجی کار نمی کنه نظر سنجی را درست می کنم برای یک موضوع بعد روی رای کیک می کنه عمل نمی کنه و اینم بگم که سرچم کردم چیزه درستی دستگیرم نشد حتی کدها قالب دیتالیف هم که مال نظر سنجی بود برداشتم و با قالب خودم عوض کردم بازم نشد گفتم که بدونید این کارها را کردم تو این تایپ ببنید

این لینک تایپ ببنید

ولا من که چیزه درستی دستگیرم نشد حالا هرکی می تونه کمک کنه یا علی ثواب داره در ضمن روی قالب دیتالیف کار می کنه ها هاست و دامنه هم رایگان نیست حالا منتظر هستم خدایش تو این انجمن بزرگ یکی هست به ما کمک کنه

HeartSmile
خداوکیلی تو این انجمن کسی نیست کمک کنه یعنی ادم با معرف تو این دوره زمونه پیدا می شه یا نه من با یک نام کاربری دیگه قبلا هم کمک خواستم نکردید نام کابریم یادم رفت مجبور شدم از نوع با این نام ثبت نام کنم خدایش ثواب داره من چه جوری و به چه زبونی کمک بخوام بعد دوستمون می گند اینجا انجمن دینی نیست مگه ما عربیم ای داداش همچنان منتظر کمک با ادم با معرام هستیم کسی هست
Angry
سلام خداوکیلی یه ادم تو این انجمن نیست منو راهنمایی کنی اگه کمک کنه راه دوری می ره زکات علم نشر ان اسنت نه اینکه دلتون نیاد به کس بگید ولا من پیش خودم فکر کردم اینجا بگم کمک می کنید نگو من چقدر سادلوح بودم و بدبخت که گفتم هنوز تو این دوره زمونه یه ادم خوب پیدا می شه به یه ادم معلول و فلج که پا نداره و روزگار تو سرش زده و پاهاشو ازش گرفته و خونه نشین کرده کمک کنه و دلشو شاد کنه شما عجب ادم های هستید من 3 روز هست که منتظر جواب هستم خیلی ناراحت هستم از دستتون بازم برای اخرین بار شانس خودمو امتحان می کنم و منتظر یه کمک هستم و بازم امید دارم امید به سلامتیم ندارم که خوب بشم ولی امید دارم که یه ادم با معرفت بیاد کمک کنه
AngryHuhIdea
سلام روز پنجم شد 35 نفر دیدن کردن یکیشون کمک نکرد من مجبورم دست به دامنه شما بشم اقای پارس و دیگر مدیرات اگر خدا را قبول دارید و می دونید چی هست به خاطره خدا کمک کنید بابا من چه جوری خواهش کنم جون مادرتون کمک کنیذ
Sad
دوست گرامی یه ساب دامین بساز و یه بار انجمن رو اونجا نصب کن مجدد و 2-3 تا یوزر بساز . بعد چک کن ببین اونجا نظرسنجی درست کار میکنه یا نه . دیگه نه قالبی نصب کن نه پلاگینی . تو بعضی موارد هم بوده که این مشکل از هاست و امکانات اون بوده . اگه اونجا هم نظر سنجی کار نکرد که میفهمی اشکال از سرویس خدماتته . اگه اونجا کار کرد که میدونی مشکل از انجمنته و اونجا دنبال راه چاره باش .
اینم یه پیشنهاده . امتحان کن نتیجه رو بگو .

دوستان این مشکل برای انجمن من هم بوجود آمده
روی هاست دیگر هم امتحان کردم نشد

بدلیل کم استفاده کردن از نظرسنجی الان تازه متوجه این مورد شدم ولی قبلا درست بود

راه حل چیست؟

اینم نظرسنجی تست

لطفا راهنمایی کنید
باتشکر
(۱۳۹۰/۷/۱۷، ۰۰:۳۳:۳۱ صبح)mmmahdavi نوشته است: [ -> ]دوستان این مشکل برای انجمن من هم بوجود آمده
روی هاست دیگر هم امتحان کردم نشد

بدلیل کم استفاده کردن از نظرسنجی الان تازه متوجه این مورد شدم ولی قبلا درست بود

راه حل چیست؟

اینم نظرسنجی تست

لطفا راهنمایی کنید
باتشکر

مثل اینکه متوجه شدم ازمانی که لاگین میکنی به صفحه ایندکس میره
آیا گزینه ای در این رابطه وجو داره که به صفحه قبلی بازگرده؟
کسی توانایی جواب دادن رو داره؟؟؟

سلام فکر می کنم دوستان این مشکل رو داشته باشن که قبلا جوابش داده شده

(۱۳۹۰/۶/۲۶، ۲۲:۵۰:۱۸ عصر)IRIBoard نوشته است: [ -> ]سلام دوستان.
احتمالا براي بسياري از كساني كه از ماي بي بي استفاده مي كنند اين مشكل وجود داره.
اون هم اينه كه وقتي گزينه رو براي راي گيري انتخاب مي كنيد و كليد ثبت راي رو فشار ميديد با يك صفحه سفيد رنگ Blank page رو به رو مي شيد.

براي حل اين مشكل وارد پنل مدير شده و قمست قالب ها رو انتخاب كنيد.
قالب مورد نظر رو انتخاب كنيد و وارد قمست Show Thread Templates بشيد.
از بين قالب هاي زير مجموعه اين قالب گزينه showthread_poll رو در نظر بگيريد. روبه روي اين قالب گزينه اي هست به نام گزينه ها يا Options.
روي اون كليك كرده و گزينه باز گرداني به نسخه اصلي يا Revert to original رو بزنيد.
حالا نظر سنجي به درستي كار مي كنه Smile

http://iriboard.com/forum/showthread.php?tid=2219

من خودم این مشکل رو داشتم و با این روش حل شد.
آدرس تاپیک هم اینجا ست

http://www.community.mybbiran.com/thread-7043.html
(۱۳۹۰/۷/۱۸، ۱۶:۳۳:۰۲ عصر)mmmahdavi نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۷/۱۷، ۰۰:۳۳:۳۱ صبح)mmmahdavi نوشته است: [ -> ]دوستان این مشکل برای انجمن من هم بوجود آمده

مثل اینکه متوجه شدم ازمانی که لاگین میکنی به صفحه ایندکس میره
آیا گزینه ای در این رابطه وجو داره که به صفحه قبلی بازگرده؟
کسی توانایی جواب دادن رو داره؟؟؟

آیا مشکل از اچ تی اکسس من هست که کاربران رو به ایندکس منتقل میکنه؟
مدیران برجسته مای بی بی چرا جواب نمیدن ؟؟؟ Huh
صفحه‌ها: 1 2