مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: درخواسا رمز ورود برای هر مرحله
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام
در پنل مدیریت هر صفحه که میریم رمز ازم میخواد
سایت کامل از کار افتاده و نمیشه کاری کرد
رمز میزنم وار یه صفحه که میشم تا یه گزینه انتخاب میکنم دوبار رمز میخواد
Huh چه باید کرد
سرچ کنید جواب هستش
مشکل لاگینSmile
دوست عزیز مرسی از پاسخ
ولی همه گفته بودن که تو تنظیمات تغییر ایجاد کنیم ولی بدبختی ما اینه که نمیشه چیزی رو تغییر داد هر بار رمز میخواد واسه همین تغییرات ثبت نمیشه
من هم با همین مشکل دست و پنجه نرم می کنم
بدبختی اینه که در ورود به هاست هم همچین مشکلی رو دارم و از کنترول پنل هاست میپره بیرون
با پشتیبانی هاست هم تماس گرفتم گفتند
یا از مرورگر است مرورگر خود را تغییر دهید
یا از اینتر نت هست اینترنت خود را عوض کنید
سلام.دوستان منم همین مشکل رو دارم.یعنی وارد بخش مدیریت میشم و مثلا وقتی روی تب انجمن ها و ارسال ها کلیک می کنم لوگ آف میشه و دیگه با یوزر و پس هم وارد نمیشه.در واقع فقط می تونم برم تو صفحه اول مدیریت.حتی کاربرام هم تو ورود به انجمن مشکل دارن.لطفا راهنمایی کنید.اگه یکی از دوستان لطف کنه خودش شخصا مشکل رو چک کنه ممنونش میشم چون الن چند وقته انجمنم از رونق افتاده.
دوست عزیز من که خدمت شما عرض کردم من اصلا به بخش مدیریت دسترسی کافی ندارم که بخوام وارد پیکره بندی بشم.همین که رو پیکره بندی کلیک می کنم از بخش مدیریت لوگ آف می شه و تنها می تونم دوباره به صفحه اول مدیریت برگردم.
به دقت پست اول رو مطالعه کنید روش گفته شده
من این مشکل شما واسم پیش اومده بود.سایتم دوتا دامین داشت با دامین اولم که فروم رو باهاش نصب کردم مشکلی نداشت اما با دامین دومم این مشکل پیش امد.این عکسو ببین.
اگه دو تا دامین دارین اسم دامین رو کامل وارد کنین ویرگول بذارین اسم دامین دوم رو کامل وارد کنید فکر کنم مشکل حل بشه.