مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: نمایش تصاویر بین مطالب
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
من می خواستم بدونم راهی هست که بشه تصاویر رو که توی پیوست میاریم بین مطالب با همون سایز برگ نشون داده بشه ؟
من توی تنظیمات پست گزینه پیوست رو گذاشتم روی Full size و کاری رو که می خواستم انجام میده یعنی وقتی از دکمه
افزودن پیوست به ارسال
برای قرار دادن تصاویر استفاده می کنم عکس رو کامل و بزرگ بین مطالب نشون میده و همون عکس دیگه توی قسمت پیوست ها (پایین مطلب نشون داده نمیشه ) که تا اینجا هیچ مشکلی وجود نداره .
ولی اگه از اون دکمه استفاده نکنم توی قسمت پیوستها پایین مطلب اونجاست که عکس رو بزرگ نشون میده ولی می خوام اگه کاربری نمیدونست یا نخواست از اون عکس بین مطالب استفاده کنه اونجا کوچیک نشون داده بشه.توی همون تنظیمات اندازش رو کوچیک کردم ولی بازم بزرگ نمایش داده میشه .اگه هم تنظیمات رو از full size بزارم روی Thumbnail وقتی می خوام از گزینه
افزودن پیوست به ارسال
استفاده کنم عکس بین مطالب کوچیک نمایش داده میشه و کاربر برای اینکه عکس رو بزرگ ببینه باید روش کلیک کنه .

من می خوام اگه کاربر عکس رو بین مطالب گذاشت بزرگ و اگه استفاده نکرد توی پیوستها کوچیک نشون داده بشه ایا راهی واسش وجود داره؟
ما همچنان منتظریم
مجید اینایی که گفتی کجاسBig Grin
تصویر که پیوست میکنم رو نمیتونم بین مطالب نشون بدم که چطوری باید اینکارو بکنی حالا بزرگ هم بشه
Confused
كار سختي نيست من همیشه ، عکس رو ضمیمه میکنم ، بعد ارسال مطلب رو میزنم

بعد از ارسال عکس ضمیمه رو باز میکنم ، لینک کپی + ویرایش پست و در جایی که میخوام قرار میدم .
عکس به صورت کامل از سرور پیوست تو پست قرار میگیره