مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: بالا رفتن شمارش تعدا بازديد از تاپيك ها به صورت غير واقعي
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام و درود
چند وقتي است كه با رفرش آمار تالار يا همون پرواستيت متوجه شدم امار برخي از تاپيك ها به صورت غير واقعي بالا ميرود در انجمن هم جستجو كردم و راهنمايي در مورد بازسازي شمارنده بود كه اجرا كردم ولي درست نشد
اگر ممكن است در اين مورد دوستان راهنمايي بفرمايند !
با تشكر

آدرس تالار
http://forums.parsjoom.com/index.php
چندتا سئوال می پرسم تا جواب رو پیدا کنم ؟

1- چند روزه اینجوری شده ؟
2- قبلا چند نفر آنلاین بودند ؟
3- از کجا هاست گرفتید ؟
يك بار مجبور شدم انجمن را با بك اپ بازگرداني كنم از هاست با كنترل پنل دايركت ادمين استفاده ميكنم و از زيما گرفتم البته نزديك يك سال است و تا حالا اين مورد را نداشتيم !
من انجمن رو به 1.6.4 بروز رساني كردم و گفتم شايد درست بشه !
ممنونم
ممكن است از اين موارد باشد البته من به خاطر امار بازديد هم شك كردم چون در اون حد نيست كه بازديد از يكسري مطالب اينقدر بالابره و فكر ميكنم فقط تاپيك هايي كه در قسمت پربازديدترين مطالب در پلاگين پرواستيت نمايش داده ميشوند اين مشكل رو دارند!
يك مطلب كه زياد هم مهم نبود آمار بازديدش به 14900 رسيده بود و جالب اينكه در گوگل هم در رتبه اول ظاهر ميشد وقتي چك كردم ديدم فايل پيوست موجود در تاپيك خراب شده و گفتم شايد به خاطر اين مسئله باشه و تاپيك رو حذف و دوباره ايجاد كردم !

يكي دوتا اسپمرهم كه مشكوك شده بودم مسدود كردم !

به هرحال اميدوارم راه مناسبي براي رفع اين مشكل پيدا بشه ! البته ممكن است درظاهر به نفع انجمن باشد ولي من دوست دادم پربازديدترين مطالب بهترين ها باشند !
فكر ميكنم در انجمن ديگري هم اين مشكل را ديده بودم كه با هر بار رفرش كردن آمار تاپيك تعداد بازديدها افزايش پيدا ميكرد !
بعضی وقت ها مشکل از هاست است

مثلا من خودم دیروز برای سومین بار دچار این مشکل شدم

قبلا که درخواست کمک دادم گفتند دی داس است
منتها خودم بعدا متوجه شدم مشکل از هاست است

مدیر سرور هم درستش کرد
الانم دوباره درست شد
Heart