مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: نحوه استفاده از فلاش (free flash and baner flash)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با عرض سلام وخسته نباشید خدمت یکایک دوستان عزیز و گرانقدر

- سوالی داشتم مبنی بر اینکه ایا می توان از فلاشهای رایگان که در اینترنت پر هستش در انجمن استفاده کرد.
به عنوان مثال بنده یک فلاش زیبا که منو هستش رو از یکی از دوستان گرفتم ولی راهی به ذهنم نمیرسه که بتونم ازش در انجمن خودم استفاده کنم، ( منو بصورتی زیبا و کشویی) درست شده است.

و سوال دوم اینه که چطور می شود بنر فلاش بر روی هدر قرار داد. لازم بذکره که بصورت فرمت swf در سایت استفاده کرد نه png یا gif
از دوستان تقاضا می شود که بنده را راهنمایی نمایند.

از زحمات کلیه دوستان و بخصوص مدیریت سایت نهایت تشکر را دارم- زیرا که کلیه مشکلاتی که داشتم را بصورت کامل با راهنمایی هایی که در این وب سایت قرارداشته شده است ، برطرف کرده ام.
درود از همون کد های معمولی برای نمایش فلش در سایت استفاده کنید جواب میده !
(۱۳۹۰/۵/۳۰، ۰۶:۴۷:۱۹ صبح)amir.01 نوشته است: [ -> ]درود از همون کد های معمولی برای نمایش فلش در سایت استفاده کنید جواب میده !

درود : يه زحمت بكشيد و همين كد رو هم بديد تا استفاده كنيم . Wink
(۱۳۹۰/۵/۳۰، ۰۶:۴۷:۱۹ صبح)amir.01 نوشته است: [ -> ]درود از همون کد های معمولی برای نمایش فلش در سایت استفاده کنید جواب میده !

دوست گرامی همون کدهای معمولی که گفتین چی هستش
لطفا بیشتر راهنمایی کنید.

خیلی مدت هستش که به دنبال یاد گیری این مطلب هستم .
نحوه استفاده از منوهای فلش که به صورت رایگان در اینترنت وجود دارند و نحوه قرار دادن فلش با فرمت swf نه بصورت gif-png-jpg و ...

اگر بالا نمی رویم لااقل سیبی باشیم که در افتادن ، اندیشه ای را بالا می برد... (مهاتما گاندی)
سلام خدمت مدیران و کاربران محترم سایت.
دوستان سوالی داشتم مبنی بر اینکه چطوری می توانیم در انجمن خودمون از منو های فلاش استفاده بکنیم.
برای اینکه دوستان منظور من رو خوب متوجه بشن در انجمن خودم چند تا منو فلاش (منوهای شاخه دار یا تب دار) قرار داده ام .
از دوستان و مدیران انجمن تقاضا میکنم که منوها رو دانلود کنند .
و نحوه استفاده از انها را برایمان تشریح کنند.
امیدوارم که دوستان ما را منتظر نگذارند.
برای دانلود بر روی لینک انجمن دانشجویان کلیک کنند (مستقیم شما رو به زیرانجمن منوها راهنمایی میکند.)

انجمن دانشجویان (زیر مجموعه دانلود منوها و فلاش بنرها) www.pnuha.com

با تشکر از همه بزرگواران کاربران و مدیران انجمن
سلامی دوباره
کم کم دارم خسته میشم . هر روز با شوق و امیدی میام این موضوع رو چک می کنم که کسی جوابی داده باشه ، ولی متاسفانه دست از پا دراز تر دوباره ناامید برمیگردم .
امیدوارم مدیران سایت که ماشاا... فعالیت خوبی هم دارند بیایند و جواب ما رو بدهند.

برای فلش "بنر فلش" رو سرچ کنید کدهاش هست
برای منو کشویی هم آموزش هست. لیست موضوعات behnam9856 رو بگردین