مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: اقای پارس کجــــــــــــــایی******اقای پارس کجــــــــــــــایی*****اقای پارس کجــــ
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام اقا من الا یه هقته شد برای vip اقدام کردم پول رو هم ریختم کلی پیام هم دادم اگه قصد نداری کار مارو را بندازی بگو دیگه انقد الاف نشیم من احتیاجش داشتم که این کارو کردم و گرنه بیکار که نیستم بخام الکی بشم vip
HuhHuhHuhHuhAngry

خسته نباشیExclamationExclamation

النته فکر نکنم شما اینم بخونی
عجب Dodgy
Huh
جداً
چرا اسپم می دید ، ایشون با آقای نجفی پور کار دارن ، آتیشش زیا نکنین Smile

اقا ؟Big GrinBig Grin
(۱۳۹۰/۵/۲۴، ۲۲:۳۷:۲۸ عصر)zgg123 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۵/۲۴، ۱۷:۰۹:۰۸ عصر)funset 2 نوشته است: [ -> ]چرا اسپم می دید ، ایشون با آقای نجفی پور کار دارن ، آتیشش زیا نکنین Smile

اقا اینجا که گندید شما انجمن بلدی به vb تبدیل کنی؟Big GrinBig Grin
دوست گرامی تا حالا برای شما مشکل پیش نیومده مسافرت گرفتاری درس و دانشگاه و ....
پارس گرامی هم حتما مشکلی داشتن تو این هفته
صبر داشته باشید و از توهین خودداری کنید
اینجا انجمن مای بی بی ایران هست
ممنون
درود
من بعد هر کاربری به هر مدیری بی احترامی کنه محروم خواهد شد Huh
دقیقا سپنتای عزیز دقیق پاسخ دادند ، احتمالا مشکلی دارند که نرسیدند به انجمن سر بزنند ، وگر نه مدیر یک سایت برای مبلغی وجهه خود را به خطر نمی اندازد ، ولی شما نیز حق دارید گله مند باشید در هر صورت با یک معیاری این کار را انجام داده اید و توقع سرویس دارید ، واین حق شماست ، اما مشکل گاهی اوقات پیش می اید.
من فکر میکنم کمی صبور باشد و نگران هم نباشید.
دوست گرامی تا حالا برای شما مشکل پیش نیومده مسافرت گرفتاری درس و دانشگاه و ....
پارس گرامی هم حتما مشکلی داشتن تو این هفته
صبر داشته باشید و از توهین خودداری کنید
اینجا انجمن مای بی بی ایران هست
ممنون

[/quote]

اخه من کلی پیام دادم به ایشون هر وقت اومدم دیدم نوشته 1 ساعت پیش ان بوده حداقل میگفت یک ماه دیگه درست میشه من دیگه مشکلی نداشتمSmile

(۱۳۹۰/۵/۲۵، ۰۰:۵۲:۳۳ صبح)irsat2008 نوشته است: [ -> ]درود
من بعد هر کاربری به هر مدیری بی احترامی کنه محروم خواهد شد Huh

به نظر شما من به کسی بی احترامی کردمTongue

(۱۳۹۰/۵/۲۵، ۰۱:۱۳:۱۵ صبح)sheikhlar13 نوشته است: [ -> ]دقیقا سپنتای عزیز دقیق پاسخ دادند ، احتمالا مشکلی دارند که نرسیدند به انجمن سر بزنند ، وگر نه مدیر یک سایت برای مبلغی وجهه خود را به خطر نمی اندازد ، ولی شما نیز حق دارید گله مند باشید در هر صورت با یک معیاری این کار را انجام داده اید و توقع سرویس دارید ، واین حق شماست ، اما مشکل گاهی اوقات پیش می اید.
من فکر میکنم کمی صبور باشد و نگران هم نباشید.
نه عزیزم نگرانی چرا
من نمیگم میخان بخاطر اون مبلغ کاری کنن دیگه اون پولی نیست من به خاطر انجمنم که گیر کرده میگم وگرنه اگه مشکلی نبود تا دو ماه دیگه صبر میکردمSmileHuh
دعا کنید مشکل اقای نجفی حل بشه و ما هم انتظارمان به پایان برسدUndecidedUndecidedTongue
صفحه‌ها: 1 2