مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: کپی کردن یک انجمن همراه با زیرانجمن ها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با درود
من می خوام از یک انجمن همراه با زیر انجمن هاش کپی بگیرم و داخل یک انجمن دیگه قرار بدم.
دلیل: چون تعداد زیر انجمن ها زیاد هست و وارد کردن دستی اون وقت خیلی زیادی رو می خواد.
اگه راهی چیزی هست، لطفا کمکم کنید
با سپاس
یعنی فقط می خوایین اسم انجمن ها تکرار بشه؟؟
یا می خواین موضوع های هم جا به جا بشن؟؟؟
منظور ایشون اینه که اسم های زیر انجمن های یه انجمن رو با تمام تنظیماتش به انجمن دیگه کپی کنه
(۱۳۹۰/۵/۲۷، ۱۹:۱۹:۲۹ عصر)lordehsan نوشته است: [ -> ]منظور ایشون اینه که اسم های زیر انجمن های یه انجمن رو با تمام تنظیماتش به انجمن دیگه کپی کنه

پس باید از دیتابیس استفاده کنند
(۱۳۹۰/۵/۲۰، ۱۸:۴۴:۱۳ عصر)moontoise نوشته است: [ -> ]با درود
من می خوام از یک انجمن همراه با زیر انجمن هاش کپی بگیرم و داخل یک انجمن دیگه قرار بدم.
دلیل: چون تعداد زیر انجمن ها زیاد هست و وارد کردن دستی اون وقت خیلی زیادی رو می خواد.
اگه راهی چیزی هست، لطفا کمکم کنید
با سپاس

سلام

چجوری میشه این کار را کرد ؟

Heart
دوستان من هم همین کارو می خوام انجام بدم. میشه راهنمایی کنین؟
(۱۳۹۳/۲/۲۹، ۲۲:۱۴:۱۹ عصر)neinava نوشته است: [ -> ]دوستان من هم همین کارو می خوام انجام بدم. میشه راهنمایی کنین؟

با impex میتونید انجام بدید .
میشه بیشتر توضیح بدین؟ چه کار باید کرد؟ من توی یکی دو تا تاپیک دیگه که دوستان مسئله رو مطرح کردند دیدم فقط همین گفته شده. میشه لطف کنین آموزش بدین؟!
(۱۳۹۳/۲/۲۹، ۲۳:۳۲:۳۵ عصر)neinava نوشته است: [ -> ]میشه بیشتر توضیح بدین؟ چه کار باید کرد؟ من توی یکی دو تا تاپیک دیگه که دوستان مسئله رو مطرح کردند دیدم فقط همین گفته شده. میشه لطف کنین آموزش بدین؟!

فکر نمیکنم نیازی به توضیح باشه ...!

http://www.mybb.com/downloads/merge-system