مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: به داد من برسید دوستان ....
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام
دوستان عزیز من الان داشتم تو هاستم یه کارایی انجام می دادم که بعد از خروج و اینکه اومدم تو تالار گفتمانم متوجه شدم انجمنم غیر فعال شده و هیچکدوم از لینکام کار نمی کنن . لطفا اگه میشه منو راهنمایی کنید . آدرس انجمنم هم در امضا هست . فقط خواهشا سریع ... مرسی
اگه میخواید بفهمید که چی میگم کافیه بیاید تو تالارم و روی یکی از موضوعات کلیک کنید . که عرور 404 میده . لطفا کمک کنید .... Confused
انجمن منم یک بار همین طور شد
فکر کنم مال یکی از پلاگین ها بود الان هر چی گشتم پیداش نکردم آخرین پلاگین هایی که نصب کردی چی بود؟
نه بزار تا برات بگم .
من می خواستم تصاویر پوسته جدیدو آپلود کنم .
بعد اومدم یه فولدر تو هاستم ایجاد کردم و یه کپی از کل پوشه های تالارم گرفتم و توی اون فولدر جدید که اسمشو گذاشته بودم m قرار دادم . یعنی الان دیگه هم از طریق www.pcmis.ir/mتو تالار میرفتم هم از طریق www.pcmis.ie/forum می رفتم . بعد یه لحظه دیدم پوشه forum نیستش و بلافاصله رفتم و یه فولدر درست کردم و اسمشو گذاشتم forum و محتویاتی که تو m کپی کرده بودمو ریختم توش . حالا این بود جریان ما ....
حالا تالار لود میشه اما لینکاش عرور میدن Huh
احتمالا GZIP را فعال نکردی از کنترل پنل مدیر کل؟

در قسمت پیکربندی - Server and Optimization Options - گزینه Use GZip Page Compression را روی خیر قرار دهید
نه اینم چک کردم روی خیره . Angel
یکی به من کمک کنه ....
(۱۳۹۰/۵/۱۹، ۲۰:۵۳:۰۶ عصر)8761310014 نوشته است: [ -> ]نه اینم چک کردم روی خیره . Angel
یکی به من کمک کنه ....
من كه مشكلي نديدم . همه چيز رديفه
الان که انجمن درسته
اون موقع من دیدم مشکل داشت یک بار انجمن خودم هم اینطور شده بود
ولی الان مشکلت حله