مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: بازی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام

برای اضافه کردن بازی توی انجمن وقتی یه سایتو سیو میکنی تو پوشه ی سایته همه محتویاتش هست برای اضافه کردنش به انجمن کدومارو باید اضافه کردش؟
سایتو سیو میکنی یعنی چی ؟ شما باید فایل Tar رو آپلود کنی . منظورت چیه ؟
(۱۳۹۰/۵/۱۵، ۲۲:۳۰:۰۹ عصر)arianik نوشته است: [ -> ]سایتو سیو میکنی یعنی چی ؟ شما باید فایل Tar رو آپلود کنی . منظورت چیه ؟

خب من وقتی بخام بازی یه سایتو داشته باشم سیوش میکنم می افته تو فایل سیو شده و وقتی از قسمت افزودن باری (ساده نه tar) میزنم کدوم فایل php هستش؟
واسه اطلاعات بازی باید فایل رو بسازید . اگه نمیتونین قسمت " افزودن بازی " رو کلیک و فایل SWF رو آپ کنید . اما اینطوری اطلاعات بازی ذخیره نمیشن .

در ضمن دوستمون آقای Cancer اطلاعاتش در مورد بازیها خیلی کامل تره . بهتر میتونه کمکت کنه .

موفق باشین .
(۱۳۹۰/۵/۱۵، ۲۲:۵۹:۵۸ عصر)arianik نوشته است: [ -> ]واسه اطلاعات بازی باید فایل رو بسازید . اگه نمیتونین قسمت " افزودن بازی " رو کلیک و فایل SWF رو آپ کنید . اما اینطوری اطلاعات بازی ذخیره نمیشن .

در ضمن دوستمون آقای Cancer اطلاعاتش در مورد بازیها خیلی کامل تره . بهتر میتونه کمکت کنه .

موفق باشین .

اگه فقط یه فایل فلش داشته باشم چی میشه؟؟
ساعت انجمنم بهم ریخته ار کجا درست میشه؟
اونجایی که گفتم خب فقط یه فایل فلش میخاد دیگه . اسم بازی هم خودت یه چیزی بزن .

ساعت رو هم از تنظیمات ادمین پنل تنظیم کنید و سپس از داخل پروفایل کاربر .