مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل هنگام پیوست فایل
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام
دوستان امروز اومدم یه فایل معمولی که حجمشم 5m هستش رو پیوست کنم به این ارور زیر مواجه شدم در صورتی که تا به حال همچین مشکلی نبود ممنون میشم راهنمایی کنید

متن ارور:=نمیتوان فایل را آپلود کرد. این فایل برای آپلود php بسیار زیاد است لطفاً کلید بازگشت را فشار دهید.
دوستان داشتم تو سایت سرچ میکردم دیدم که این مشکل رو هم چندین نفر دیگه هم داشتن پس خیلی خوب میشه این مشکل هم واسه خیلی ها حل بشه
منم این جا مطرح میکنم که تاپیک اضافی نزنیم
2 روزه که برای آپلود تصاویر در پیوست مشکل دارم و فایل پیوست شده بعد از آپلود در پست نشون داده نمیشه؟؟؟؟؟
آیا با پلاگینی چیزی تداخل داره یا چیز دیگه ای؟؟؟
دوستان نظری یا راهنمایی نمی کنید
(۱۳۹۰/۵/۱۰، ۱۶:۰۴:۱۹ عصر)p2m نوشته است: [ -> ]با سلام
دوستان امروز اومدم یه فایل معمولی که حجمشم 5m هستش رو پیوست کنم به این ارور زیر مواجه شدم در صورتی که تا به حال همچین مشکلی نبود ممنون میشم راهنمایی کنید

متن ارور:=نمیتوان فایل را آپلود کرد. این فایل برای آپلود php بسیار زیاد است لطفاً کلید بازگشت را فشار دهید.

شما خودتون دارید میگید 5 مگابایت
فایل پیوست بیشتر برای فایا های کم حجم و ... مثل عکس استفاده میشه نه برای یک فایل که 5 مگابایته
در هر صورت شما میتونید توی کنترل پنل ادمینتون حداکثر حجم فایل آپلودی رو بالا ببرید
دوست عزیز تا امروز من 20m هم اپلود میکردم تازگی ها این مشکل ایجاد شده
شاید ظرفیتی که میتونستید آپلود کنید پر شده
پلاگینی برای پیوست وجود داره ؟؟؟
که اگه پیوست خود انجمن دزست عمل نکرد با اون کار کنیم؟؟؟؟
من که گشتم پلاگین ندیدم
(۱۳۹۰/۵/۱۴، ۰۲:۱۸:۵۴ صبح)BATI نوشته است: [ -> ]پلاگینی برای پیوست وجود داره ؟؟؟
که اگه پیوست خود انجمن دزست عمل نکرد با اون کار کنیم؟؟؟؟
من که گشتم پلاگین ندیدم

درود
من که ندیدم نمیدونم البته مدیران باید بیان بگن
ولی فک نمیکنم وجود داشته باشهHuh