مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: ناظم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
راهی هست کاری کنم که moderator نتونه اخرین کارهای ادمین رو ببینه؟ و اگه کسی رو moderator و supermoderator بکنم توانایی اونو داره خراب کاری کنه و پست های مدیر رو پاک کنه یا کاربرا رو چون تو تنظیماتش نداره که پسهای کابرا رو ویرایش کنه
و نتونه ادرس ip ادمین رو نبینه؟
Tongue
HuhHuhHuhConfused
کد php:
راهی هست کاری کنم که moderator نتونه اخرین کارهای ادمین رو ببینه؟ 
kمگه میبینه؟

کد php:
و اگه کسی رو moderator و supermoderator بکنم توانایی اونو داره خراب کاری کنه و پست های مدیر رو پاک کنه یا کاربرا رو چون تو تنظیماتش نداره که پسهای کابرا رو ویرایش کنه 

نه نمیتونه
نقل‌قول: و نتونه ادرس ip ادمین رو نبینه؟

میشه
لینک فروم؟
بله میبینه

و چطور میشه نبینه؟
اون قسمتی که مدیرش میکنی مدیر تالار
هستش گزینش
برای اینکه نتونه پستهای مدیر در رده بالاتر رو ویرایش کنه پلاگین هست . سرچ کنین پیدا میکنین
برای اینکه آی پی رو نبینه هم از قسمت گروه ها و کاربرها ، گروه ها ، اقدام کنید .
یه خورده بیششتر راهنمایی کنید اسم پلاگینه چیه؟

و برای ip هم نداره چیزی. UndecidedUndecidedHuhHuh
و مثلا میخای نوشته ی کابرارو پاک کنه چطور میشه چونن تو تنظیمات که نیبودش
ممنونAngry
ای آقا . خب یکمی بگرد
کنترل پنل مدیر کل ---> کاربران و گروه ها ---> گروه ها ---> مثلا moderator ---> گوناگون ---> بتواند IP کاربران را در بخش کاربران آنلاین ببیند؟

تیک این قسمت رو برداری دیگه نمیتونه آی پی هارو ببینه .

واسه اون مورد هم گفتم که پلاگین هست . الان یادم نیست کجای سایته . بگرد پیدا میکنی
(۱۳۹۰/۵/۹، ۲۳:۱۵:۲۰ عصر)arianik نوشته است: [ -> ]ای آقا . خب یکمی بگرد
کنترل پنل مدیر کل ---> کاربران و گروه ها ---> گروه ها ---> مثلا moderator ---> گوناگون ---> بتواند IP کاربران را در بخش کاربران آنلاین ببیند؟

تیک این قسمت رو برداری دیگه نمیتونه آی پی هارو ببینه .

واسه اون مورد هم گفتم که پلاگین هست . الان یادم نیست کجای سایته . بگرد پیدا میکنی

این قسمت تیک نداره وقتی میره کنترل پنل ناظم اخرین کارهای مدیر با ip هاش میوفته اونجا
من دیگه چیزی بنظرم نمیاد . صبر کن بقیه شاید چیزی بدونن .
در مورد اول هم این پلاگینه بود . خودت چک کن .

http://community.mybbiran.com/thread-2417.html