مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل با آپلود + یه نفر پشتیبان واسه انجمن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام من نمی تونم هیچ فایلی رو پیوست کنم (آپلود ) + هیچ آواتاری هم آپلود نمیشه

مجوز ها رو هم چک کردم ... مشکلی نداشت ...

یه نفر که بتونه این کارها رو انجام بده باهام تماس بگیره ... (مدیریت محترم که جواب نمی دن)
1- حل مشکل ایمیل فعال سازی ...
2- نصب پلاگین هایی که می خوام
3- حل کردن مشکل آپلود ....
4- حل کردن مشکل ویراستار مای بی بی
5- و ...

09167119005
esmail.abrahimi@gmail.com

شما از هاست رایگان استفاده میکنین ؟
اگر جواب مثبت باشه فکر میکنم 3 مورد اول دلیلش همین باشه .
با سلام
بنده از هاست غیر رایگان ایران هاست استفاده می کنم .
تا چندی پیش هم مشکلی در آپلود نداشتم ، بعد از اینکه سرورهای ایران هاست ایراد پیدا کردند ، اینطوری شد .
فکر کنم دلیل اصلی عدم پاسخگویی به شما استفاده نکردن از ترجمه این سایت هست Big Grin
دلیل مشکلات بالاهم حتما بخاطر انتقال هاستتون و یا تغییر دامنه هست

آدرس انجمن رو قرار بديد بررسي كنم .
با سلام مجدد خدمت دوستان

ابتدا خدمتتون عرض کنم که بنده از شروع آشنایی با Mybb در این سایت فعالیت داشتم و خود انجمن ساز + تمام پلاگین هام رو از این سایت گرفتم و در کل ارادت خاصی نسبت به MYBBIRAN دارم ...

این آدرس فروم منه :

www.artapc.com/forum

اجرکم عندا...
(۱۳۹۰/۵/۸، ۱۲:۴۱:۵۰ عصر)mmmahdavi نوشته است: [ -> ]فکر کنم دلیل اصلی عدم پاسخگویی به شما استفاده نکردن از ترجمه این سایت هست Big Grin

سلام
خدمتتون عرض کنم که من از همین سایت انجمن ساز رو دانلود و نصب کردم ... قطعاً ترجمه اش هم ماله همین سایته دیگه ... با تشکر
(۱۳۹۰/۵/۹، ۱۰:۵۷:۴۱ صبح)ee_persian نوشته است: [ -> ]با سلام مجدد خدمت دوستان

ابتدا خدمتتون عرض کنم که بنده از شروع آشنایی با Mybb در این سایت فعالیت داشتم و خود انجمن ساز + تمام پلاگین هام رو از این سایت گرفتم و در کل ارادت خاصی نسبت به MYBBIRAN دارم ...

این آدرس فروم منه :

www.artapc.com/forum

اجرکم عندا...
(۱۳۹۰/۵/۸، ۱۲:۴۱:۵۰ عصر)mmmahdavi نوشته است: [ -> ]فکر کنم دلیل اصلی عدم پاسخگویی به شما استفاده نکردن از ترجمه این سایت هست Big Grin

سلام
خدمتتون عرض کنم که من از همین سایت انجمن ساز رو دانلود و نصب کردم ... قطعاً ترجمه اش هم ماله همین سایته دیگه ... با تشکر

دوست عزيز شما از پارسي ساز جاي ديگه هست ، به اعپايي كه از پارسي ساز MyBBIran استفاده مي كنند پشتيباني داده مي شود .
موفق و پيروز باشيد

اسم سایت شما پشتیبان فارسی mybb هستش ...

از این به بعد بالاش با تیتر بزرگ بنویسید : اگر از فارسی ساز ما استفاده کنید ، از شما پشتیبانی می کنیم .

همین چیزاست که باعث میشه ایران و ایرانی پیشرفت نکنه

ضمناً مشکل بنده ربطی به فارسی ساز نداره

کس نخارد پشت من ، جز ناخن انگشت من

خودم درستش می کنم .

دوست من قوانين اينجا رو بخونيد ، من اجباري نكردم ، من هم اينجا هيچ كاره و انجام وظيفه مي كنم ، دلخور نشو از ما ، طبق قانون هر كسي كه بخواد از پشتيباني اينجا استفاده كنه حتما بايد از پارسي ساز MyBBIran استفاده كنه . Wink
خدایی من Mybb رو از سایت شما گرفتم .

نمی دونم چطوری باید ثابت کنم که از سایت شما گرفتم .

باور کنید من از روزی که با Mybb آشنا شدم ، از بین سایت های ایرانی فقط با شما کار کردم ....

نمی دونم چطوریه که شما می گین از فارسی ساز شما استفاد نکردم ...

حالا شما بگین من الان می تونم از فارسی ساز شما استفاده کنم یا نه ؟ ( اگه میشه روشش رو بگین لطفاً .... بی زحمت کامل)
صفحه‌ها: 1 2