مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین قسمت های کناری Side Boxes!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
(۱۳۹۰/۱/۲، ۲۲:۰۲:۵۴ عصر)turboo نوشته است: [ -> ]بنده هم همین مشکل رو دارم که این پلاگین در زیر انجمن ها نمایش داده نمیشه ، من و این دوست عزیزمون رو راهنمایی کنید ممنون می شم .
به ما هم یاد بدی ممنونت میشیم ، تو انجمن من که فقط تو صفحه اصلی میاد .

دوست عزیزم ، واسه من توی زیر انجمن ها نمایش داده میشد و میخواستم نمایش داده نشه و فقط توی صفحه اصلی نمایش داده بشه.اگه میخواید توی زیر انجمن ها هم نمایش داده بشه باید برید به قالب ها > قالب مورد نظر > Forum Display Templates -->قسمت forumdisplay

این قسمت رو پیدا کن :

کد:
{$threadslist}</td>

این کد رو بعدش اضاف کن :

کد:
<td width="25%" valign="top">{$sb_welcome}{$sb_search}{$sb_stats}{$sb_additional}{$sb_latestthreads}</td>

یادت باشه درصدها رو درست انتخاب کنی.

سلامی دوباره ..

آقا این قسمت کناریه خیلی عریضه و پهنه نمیشه مثل مجید آنلاین یک منوی کم عرض باشه ؟؟
به انجمن من یک نگاه کنید ... نصف صفحه رو گرفته .
(۱۳۹۰/۱/۶، ۱۱:۰۲:۰۳ صبح)turboo نوشته است: [ -> ]سلامی دوباره ..

آقا این قسمت کناریه خیلی عریضه و پهنه نمیشه مثل مجید آنلاین یک منوی کم عرض باشه ؟؟
به انجمن من یک نگاه کنید ... نصف صفحه رو گرفته .

ما همچنان منتظر پاسخ خوب شما برای کم کردن عرض این پلاگین هستیم .
سلام

دوستان این پیلاگین قسمت کناری رو من به اشتباه یکبار غیر فعال و فعال کردم (برای اینکه پورتال پیشرفته رو نصب کردم و شکلش ریخت به هم) و اما الان 2 تا (یکی چپ و یکی راست) شده و وقتی این پلاگین رو غیر فعال می کنم عرض صفحه انجمن به مقدار منو کناری رفته جلو و به حالت اول بر نمی گرده .... اما می خوام باشه و عرضش رو هم کم کنم .

کسی کمک کنه ممنون می شم ... الان من انجمن رو بستم ،
توی index این کد رو پیدا کنید
کد:
<td width="75%" valign="top">{$forums}</td>
<td width="25%" valign="top">{$sb_welcome}{$sb_search}{$sb_stats}{$sb_latestthreads}{$sb_additional}</td>

خط دوم رو پاک کنید، با این کار انجمن تمام عرض میشه.

پلاگین رو فعال کنید و میبینید که این کد دوباره اضاف میشه.برای کم کردن عرض قسمت کناری کافیه 25% رو کم کنید و به همون مقدار 75% رو افزایش بدید.
سلام

چطور میشه ترتیب ستونهای رو عوض کرد؟؟

مثل ستونی رو که خودمون با HTML میزاریم رو بیاریم اول!

با تشکر!
یه سوال دیگه ..

اندازه عرض جعبه ها رو چطور میشه تغییر داد ؟؟؟ کجا رو باید ویرایش کنم ؟
--------
نقل‌قول: پلاگین رو فعال کنید و میبینید که این کد دوباره اضاف میشه.برای کم کردن عرض قسمت کناری کافیه 25% رو کم کنید و به همون مقدار 75% رو افزایش بدید.

همینکار رو کردم... ولی تغییر نکرد اندازه!!
(۱۳۹۰/۲/۲۶، ۱۷:۲۴:۴۹ عصر)amir_tara67 نوشته است: [ -> ]سلام

چطور میشه ترتیب ستونهای رو عوض کرد؟؟

مثل ستونی رو که خودمون با HTML میزاریم رو بیاریم اول!

با تشکر!

باید به قسمت ویرایش قالب بروید و متغیر های {$sb_latestthreads}{$sb_additional}{$sb_welcome}{$sb_search}{$sb_stats} را جابجا کنید
از چپ به راست میشه بالا به پایینBlush
(۱۳۹۰/۲/۲۶، ۲۱:۵۳:۵۱ عصر)amir_tara67 نوشته است: [ -> ]یه سوال دیگه ..

اندازه عرض جعبه ها رو چطور میشه تغییر داد ؟؟؟ کجا رو باید ویرایش کنم ؟
--------
نقل‌قول: پلاگین رو فعال کنید و میبینید که این کد دوباره اضاف میشه.برای کم کردن عرض قسمت کناری کافیه 25% رو کم کنید و به همون مقدار 75% رو افزایش بدید.

همینکار رو کردم... ولی تغییر نکرد اندازه!!

راهش همینه
مثلا باید اولی رو 80 کنی دومی رو 20
واسه 1.6 موجود نیست؟
باید باشه
یکبار پلاگین را غیر فعال کن و دوباره فعال کن
اگر نیومد برو به همون ایندکس و تیبل زیر رو وارد کن بعد از ps_header_index
کد php:
<table width="100%"  border="0">
  <
tr>
    <
td width="80%" valign="top"> {$forums}
    <
td width="20%" valign="top">{$sb_additional}{$sb_latestthreads}{$sb_welcome}{$sb_search}{$sb_stats}</td>
  </
tr>
</
table
صفحه‌ها: 1 2 3