مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین پرتال پیشرفته برای مای بی بی - Advanced Portal
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
وای چرا کسی جواب نمیده[تصویر:  4fvgdaq_th.gif]
جناب کوین شما که این پلاگین را خودتون گذاشتین لااقل جواب مارو بدین
فقط بگین من چطوری و از کجا پستامو کاری کنم توش نشون بده [تصویر:  icon_cry.gif]
دوست عزیز id انجمنی که میخواهید اطلاعات ان در پرتال نشون داده شود را در بخش تنظیمات پرتال به ادری
adminCp/configuraion/setting/portal وارد کنید
سلام
من این پلاگین رو نصب کردم البته روی نسخه 1.6
خوب کار میکنه فقط یه موضوع :
اگه ممکنه در مورد تنظیمات پلاگین یه کم توضیح بدین
مثلا من میخوام فقط یه موضوع رو در پرتال نشون بده ولی تمامی موضوعات بخش انتخاب شده نمایش داده میشه
و کلا تمامی تنظیمات رو توضیح بدین لطفا
با تشکر
سلام
من این پرتالو با نسخه 1.6 سازگارش کردم و با توجه به قالب مشکی عکس 6sag رو هم آپلود کردم .اما سایتم رو ناقص نشون میده. کمک لطفاً
سلام
چطور می شود در اطلاعیه ها مطلب گذاشت؟
سلام
چطوری میشه توی گالری عکس گذاشت؟
سلام.ببخشید من چطوری میتونم این صفحه رو ویرایش کنم و قسمت تاریخ و زمانش رو حذف کنم؟چون ظاهرا لینکی که ازش اسکریپت جاوا رو میگیره فیلتر شده و بعد از 30 ثانیه که صفحه ام باز میشه اونجا تو اونکادر یه مثلث زرد منیاد و هدایت میشه به صفحه هیتلرینگ معروف
تورو به خدا یکی اینجا سر بزنه سوالای مارو جواب بده
سلام مجدد کسی از دوستان میتونه بگه چطور ویرایشش کنم.بعضی از قسمتها مشکل داره مثلا میخوام تاریخ و زمان رو حذف کنم.پیغام خصوصی رو ببرم زیر نام کاربری.اما فایل portal.php که همراه پلاگین هست نمیتونم هیچکدوم اینارو توش پیدا کنم.کمک کنید
یعنی بعداز گذشت چند روز هم کسی نیست اینجا کمکمون کنه؟طبق قوانین هم که تو امضا ادرس انجمن رو گذاشتیم.کپی رایتم رعایت میکنیم پس چرا کمک نمیکنید
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7