مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: راهنمایی برای نصب mybb و وردپرس در کنار هم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام.
میدونم این مشکل زیاد به اینجا مربوط نیست اما چه کنیم که ما جز شما پشتیبانی نداریم...
در روت سایت من انجمن ساز mybb نصبه میخواستم در کنارش برای صفحه اصلی wp نصب کنم برای همین یک پوشه با نام wpایجاد کردم و وردپرس رو در اونجا ریختم و نصب کردم عملیات نصب بدون مشکل به پایان رسید اما وقتی نام کاربری و رمز رو وارد میکنم بجای نمایش داشبورد لیست محتویات پوشه ی wp-admin نمایش داده میشه.ایراد از کجاست؟
اگه میشه در مورد ساب دامین هم یه توضیحی بدید.با تشکر
(۱۳۹۰/۴/۱۵، ۱۵:۵۴:۴۱ عصر)amin_blog نوشته است: [ -> ]سلام.
میدونم این مشکل زیاد به اینجا مربوط نیست اما چه کنیم که ما جز شما پشتیبانی نداریم...
در روت سایت من انجمن ساز mybb نصبه میخواستم در کنارش برای صفحه اصلی wp نصب کنم برای همین یک پوشه با نام wpایجاد کردم و وردپرس رو در اونجا ریختم و نصب کردم عملیات نصب بدون مشکل به پایان رسید اما وقتی نام کاربری و رمز رو وارد میکنم بجای نمایش داشبورد لیست محتویات پوشه ی wp-admin نمایش داده میشه.ایراد از کجاست؟
اگه میشه در مورد ساب دامین هم یه توضیحی بدید.با تشکر
نقل‌قول: در روت سایت من انجمن ساز mybb نصبه میخواستم در کنارش برای صفحه اصلی wp نصب کنم برای همین یک پوشه با نام wpایجاد کردم و وردپرس رو در اونجا ریختم و نصب کردم عملیات نصب بدون مشکل به پایان رسید اما وقتی نام کاربری و رمز رو وارد میکنم بجای نمایش داشبورد لیست محتویات پوشه ی wp-admin نمایش داده میشه.ایراد از کجاست؟

پشتيباني وردپرس پارسي http://www.wp-persian.com

نقل‌قول: اگه میشه در مورد ساب دامین هم یه توضیحی بدید.

ساب دامين مثل همون پوشه درست كردن در روت هاست هست اما فرقش اين هست كه آدرس به اين شكل مي شود .

forum.yoursite.com

و به اين صورت هم مي شود . yoursite.com/forum

ولي پوشه خالي تنها به شكل yoursite.com/forum مي شود .

و مهم ترين ويژگي اين هست كه مي تونيد براي ساب دامين هاتون ايميل هم بديد ، مثل info@forum.yoursite.com

موفق و پيروز باشيد .