مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین آلبوم های پروفایل Profile Albums 0.6
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
(۱۳۹۰/۴/۱۵، ۱۱:۴۷:۵۴ صبح)mohsenazizi نوشته است: [ -> ]با سلام و تشکر بابت این پلاگین بسیار پیشرفته و کاربردی

خیلی وقت بود منتظر چنین پلاگینی بودم

چند تا اشکال کوچک داره که با تصویر توضیح میدم:

اول اینکه تو کنترل پنل که وارد میشیم، گزینه albums میاد. به نظرم اگر این کلمه فارسی باشه بهتره(مثلا آلبوم های من)

[تصویر:  Untitled4.png]

دوم و سوم اینکه وقتی میخوایم آلبوم رو ایجاد کنیم، ادیتور کشیده میشه روی کادر browse و نمیشه دکمه رو اصلا انتخاب کرد درحالیکه تو گزینه ویرایش آلبوم این مشکل وجود نداره و در گزینه افزودن نگاره جدید هم این مشکل وجود داره مطابق شکل:

[تصویر:  Untitled6.png]

[تصویر:  Untitled3.png]

[تصویر:  Untitled2.png]

چهارم اینکه وقتی نگاره جدیدی آپلود میشه جایگزین نگاره قبلی میشه و اضافه نمیشه مطابق شکل:

[تصویر:  Untitled.png]

دو تا پیشنهاد هم دارم:

پیشنهاد اول: اگر بشه موقعی که ایجاد آلبوم رو میزنیم یه تصویر به عنوان آیکون آلبوم آپلود بشه و بعد صفحه ای جدید باز بشه که توی اون کادر اپلود و browse بیاد و بشه به تعداد دلخواه همونجا تعداد کادرها رو افزایش بدیم عالی میشه. مثلا یه نفر که توی یه آلبوم میخواد 10 تا عکس بذاره، اول آیکونش رو آپلود کنه و بعد تصاویرش رو و بتونه همونجا کادر جدید اضافه کنه و تصویر جدید

اگرهم آیکون میسر نیست، همون موقع ایجاد آلبوم یا افزودن نگاره جدید بتونه تعداد زیادی رو همزمان بروز کنه و اضافه کنه

مثل پرشین گیگ در تصویر زیر:

[تصویر:  Untitled7.png]

پیشنهاد دوم اینکه علاوه بر امکان آپلود تصاویر بر روی هاست، بتونیم از طریق قرار دادن آدرس عکس سایر سایتها نیز تصاویر رو در آلبوم قرار بدیم

بسیار ممنونم

1- این قسمت توی فایلهای زبان نبود باید فایل پلاگین ویرایش بشه
2 و 3- ارسال 9 همین تاپیک رو بخونین
4- من خودم چند تا آپلود کردم مشکلی نداشته
پیشنهادات رو باید با سازنده در میون بذارید Edson Ordaz
جایگزین کن منم جایگزین کردمBig Grin
دوستان برنامه نویس میتونن کاری کنن عکس توی یه جای دیگه آپلود بشه برای مثال یه هاست دیگه
من تو پلاگین که نگاه کردم برای تغییر مکان ابلم باید این ادرس رو ویرایش کرد
کد:
$album .= @unlink(MYBB_ROOT.'uploads/albums/'.$albums['picturename']);

حالا برای یه هاست دیگه باید چی رو جایگزین کرد شما بگید
من یه سرویس توی تیباهاست دارم که روش آپلود سنتر ریختم
جالا باید چکارش کنم ؟
اگر اینکار اجرایی باشه عالی میشه Heart
کسی پیشنهادی نداری
جای این کد چی باید قرار داد
سلام دوستان عزیز من همه کارارو کردم اما میزنه دسترسی به این صفحه امکان پذیر نیست چرا مشکل از کجاست؟
کجا این پیغام رو میده؟
وقتی میخوام برم تو البوم این پیغام رو میده
آلبوم خودتون؟
بله البوم خودم نمیدونم چرا این شکلیهHuh
صفحه‌ها: 1 2 3 4