مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: چند سوال در مورد Mybb
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام.

اول از همه تشکر میکنم از تیم مای بی بی ایران که واقا پشتیبانی خوبی از سیستم mybb میکنن.

من چند سالی phpbb کار میکردم اما به دلیل پشتیبانی ضعیف و پوسته های نه چندان زیبا کل انجمنم رو پاک کردم و mybb رو نصب کردم و تا حالا ازش راضی بودم اما چند تا سوال اگه لطف کنین جواب بدین ممنون میشم

امنیت mybb در چه حدیه؟ ( پلاگین خاصی هست که باید نصب بشه )

میشه آخرین ارسال های تالار رو تو سایتم نمایش بدم؟

یه انتقاد هم اینکه چرا کل مدیریت رو فارسی نکردین؟ باید به خاطر هر مشکلی اینجا سرچ کنم که وقتی زیادی می گیره

تشکر از زحماتتون و تیم خوبتون.

(۱۳۹۰/۴/۱۴، ۰۹:۵۹:۲۹ صبح)meloodiuos نوشته است: [ -> ]سلام.

اول از همه تشکر میکنم از تیم مای بی بی ایران که واقا پشتیبانی خوبی از سیستم mybb میکنن.

من چند سالی phpbb کار میکردم اما به دلیل پشتیبانی ضعیف و پوسته های نه چندان زیبا کل انجمنم رو پاک کردم و mybb رو نصب کردم و تا حالا ازش راضی بودم اما چند تا سوال اگه لطف کنین جواب بدین ممنون میشم

امنیت mybb در چه حدیه؟ ( پلاگین خاصی هست که باید نصب بشه )

میشه آخرین ارسال های تالار رو تو سایتم نمایش بدم؟

یه انتقاد هم اینکه چرا کل مدیریت رو فارسی نکردین؟ باید به خاطر هر مشکلی اینجا سرچ کنم که وقتی زیادی می گیره

تشکر از زحماتتون و تیم خوبتون.

1- امنیت مای بی بی در سطح خوبی قرار دارد و از سایر سیستم ها بهتر نباشد ضعیف تر نیست!
2- بله http://community.mybbiran.com/thread-602...l#pid44114
3- تمامی فایل های زبان قسمت مدیریت کل ترجمه شده است و آن قسمت های مد نظر شما مربوط به تنظیمات است که جز فایل های زبان نیست و ترجمه آن ها به منزله دست کاری در هسته ی مای بی بی خواهد بود.
ممنون بابت جوابتون ولی من سیستم مدیریت محتوا استفاده نمیکنم سایتمو به صورت html طراحی کردم اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید
(۱۳۹۰/۴/۱۴، ۱۲:۲۸:۰۹ عصر)meloodiuos نوشته است: [ -> ]ممنون بابت جوابتون ولی من سیستم مدیریت محتوا استفاده نمیکنم سایتمو به صورت html طراحی کردم اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید

دوست عزيز منظورتون رو نفهميدم ؟ در اين مورد كه چيزي بيان نشد .

شما مي خواهيد آخرين ارسالي هاتون رو درسايت نمايش بديد ؟

بايد از طريق RSS اين كار رو انجام بديد ،

آدرس انجمن رو براي پشتيباني بايد در امضاي خود قرار دهيد .
(۱۳۹۰/۴/۱۴، ۱۲:۲۸:۰۹ عصر)meloodiuos نوشته است: [ -> ]ممنون بابت جوابتون ولی من سیستم مدیریت محتوا استفاده نمیکنم سایتمو به صورت html طراحی کردم اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید
میتونید از آخرین ارسالی های مای بی بی در پ وردپرس استفاده کنید
آموزشش خیلی نزدیک به همه
نقل‌قول: دوست عزيز منظورتون رو نفهميدم ؟ در اين مورد كه چيزي بيان نشد .

شرمنده باید بیشتر توضیح میدادم در مورد آخرین ارسال های تالار گفتمان سوال پرسیدم اینایی که شما معرفی کردین برای سیستم های مدیریت محتوا بود ولی من html کار میکنم که فایلی براش قرار ندادین.
(۱۳۹۰/۴/۱۴، ۲۰:۵۴:۱۱ عصر)meloodiuos نوشته است: [ -> ]
نقل‌قول: دوست عزيز منظورتون رو نفهميدم ؟ در اين مورد كه چيزي بيان نشد .

شرمنده باید بیشتر توضیح میدادم در مورد آخرین ارسال های تالار گفتمان سوال پرسیدم اینایی که شما معرفی کردین برای سیستم های مدیریت محتوا بود ولی من html کار میکنم که فایلی براش قرار ندادین.

از اين آدرس http://www.meloodiuos.ir/Forum/misc.php?...yndication در انجمن خودتون مي تونيد Rss (پيوند سايتي ) هر تالار يا كل تالارتون رو دريافت كنيد بعد مي تونيد اين Rss رو در هرجاي صفحه HTML تون به كار ببريد .

البته شما مي تونيد از آموزش آخرين ارسالي ها در وردپرس استفاده نماييد .

از اين لينك