مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکلاتی با سیستم انجمنم که نیاز به راهنمایی دارم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان

ببینید من یه مدت بود دستم به نصب سایتم رو هاست نصب بود و راه اندازی پلاگین ها و ... و مشکلی هم وجود نداشت و هر پلاگینی رو می خواستم بدون مشکل نصب میشد . ولی چند وقت پیش اتفاقی که افتاد سرورمون دچار یه سری مشکلات شد که هنوزم باهاش درگیرن یعنی هز سرورو down میشه هی میاد بالا . حالا اون که هیچی

ولی مشکل اصلی که دارم از اون موقع به بعد تقریبا 90 درصد پلاگین ها رو که می خوام نصب کنم ارور میده و تقریبا همشونم یه مشکلی با inc/function.php دارن . پلاگینی هایی مثل بازگردانی تاپیک های حذف شده - پروفایل تب - پروفایل کامنت و ...

حالا می خوام ببینم به نظر دوستان عزیز مشکل چیه ؟ ممکنه تو مشکلاتی که برا سرور پیش اومده بوده یه سری اطلاعات مای بی بی خراب شده باشه ؟ راستش به فکر خودم رسید که یبار سایت رو پاک کنم و از اول نصب کنم بعد دیتابیس قبلی رو بهش وصل کنم ولی می خوام اول ببینم نظر شما چیه به نظرتون اینجوری ممکنه مشکلم حل بشه ؟
منم رو انجمن قدیمیم مشکلو داشتم گاهی قاطی میکردو اینا یک بار فایل function.php رو پاک کن دوباره آپ کن
حل شد مشکلتون یا راه حلای دیگرو بگم