مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: تغییر رنگ اعضا در مای بی بی نسخه 1600
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام آقا من یه مشکلی دارم اونم اینکه

رنگ کاربرای انجمنم رو نمیتون عوض کنم یعنی بلد نیستم که از کجا عوض کنم

ضمنن آمار گیری که نسخه آخرش رو نصب کردم توی بعضی از قالب ها نشون نمیده

حالا اگه کمک کنید ممنون میشم ConfusedConfused
برای تغییر رنگ اعضا باید از پنل ادمین قسمت کاربران و گروه ها و بعد قسمت گرو ها و ویرایش گروه ها اقدام کنید !
سلام

آموزشش توی سایت هست. جستجو کنید.
خوب شرمنده ولی نگفتین چطوری با قالب انجمنم آمارگیر رو ست کنم چون الان نمیاد میخوام بیاد
کسی نیست مرا یاری کند Angry
بايد كد آمارگير رو توي header يا footer قرار بدين تا تو تمام صفحات باشه كه معمولاً توي footer ميذارن
(۱۳۹۰/۴/۳، ۱۶:۵۹:۴۱ عصر)pmd2000 نوشته است: [ -> ]خوب شرمنده ولی نگفتین چطوری با قالب انجمنم آمارگیر رو ست کنم چون الان نمیاد میخوام بیاد
کسی نیست مرا یاری کند Angry

تو فوتر میتونی اون قسمت یک خورده بالا و یا آخر کدا بذاری کد آمار گیرو

کنترل پنل مدیر کل > قالب ها و پوسته ها > قالب مورد نظر > footer template حالا نمیدونم درست نوشتم یا غلط ولی بری پیداش میکنی
رنگ کاربرا هم
کنترل پنل مدیر کل>کاربران و گروه ها > گروه ها > توی سبک نام کاربری یک خورده بگردی رنگو پیدا میکنی هر رنگی میخوای بذار
(۱۳۹۰/۴/۳، ۱۶:۳۸:۰۴ عصر)pmd2000 نوشته است: [ -> ]سلام آقا من یه مشکلی دارم اونم اینکه

رنگ کاربرای انجمنم رو نمیتون عوض کنم یعنی بلد نیستم که از کجا عوض کنم

ضمنن آمار گیری که نسخه آخرش رو نصب کردم توی بعضی از قالب ها نشون نمیده

حالا اگه کمک کنید ممنون میشم ConfusedConfused
این مسیر رو دنبال کنید:
کنترل پنل مدیر کل>>کاربران و گروه ها>>گروه ها>>گروه مورد نظر>>سبک نام کاربری
بعدا بعد از color ،اسم رنگ موردنظرتان را به انگلیسی بنویسید یا از کد ها رنگ استفاده کنید.

با تشکر
ممنون رنگ کاربرا درست شده اما مشکل من با ست شدن آمار گیر پیشرفه است که با قالب جدید انجمنم نمیخونه لازمش دارم
کسی نیست از دیروز منتظرم جواب این سوال منو بدین
(۱۳۹۰/۴/۴، ۱۴:۵۵:۲۰ عصر)pmd2000 نوشته است: [ -> ]کسی نیست از دیروز منتظرم جواب این سوال منو بدین

شما ابتدا باید لینک انجمنتان را در پروفایل خود قرار دهید تا بتوانیم پاسخ گوی شما باشیم.
صفحه‌ها: 1 2