مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در صفحه ارسالها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
من وقتی یک صفحه را از قسمت آخرین ارسالیها و یا یک صفحه از لینکهای اعلان سایت باز میکنم یک دکمه بدون عکس میاد بنام spam اینو چجوری میتونم حذف کنم

ولی این گزینه در صفحات سایت وقتی از انجمنها وارد بشم نیست
عکس هم برای اطلاع گذاشتم
دوست عزیز شما بخاطر نیامدن عکس باید ابتدا به روی عکس کلیک کنید و ادرس عکس رو ببینید اون آدرس نام عکس رو نوشته مثلا :
http://forum.blueitco.com/images/ds-natural/postbit_spam.gif
ولی شما فقط قسمت قرمز رو در نظر داشته باشید
حال شما یک عکسی رو هر اون چه که دلتون میخواد رو نامش رو تغیر بدید و بذارید postbit_spam.gif (یعنی نام همان قسمت قرمز رنگ)و فرمتش هم gif باشد و سپس اون عکس رو در هاست در قسمت image قالب مربوطه آپلود و تکمیل کنید و سپس با یک رفرش در انجمن خود این عکس ظاهر میشود
Rolleyes
درود
اگر مشکل نیامدن عکس هست که راهنمای pl_ugin کافی است اما اگر نکته ای دیگر بود من متوجه نشدم!
(۱۳۸۸/۹/۱، ۱۷:۲۸:۲۰ عصر)Pars نوشته است: [ -> ]درود
اگر مشکل نیامدن عکس هست که راهنمای pl_ugin کافی است اما اگر نکته ای دیگر بود من متوجه نشدم!

دوست گرامی از راهنماییتون متشکرم

ولی من میخوام اصلا چنین کلیدی وجود نداشته باشه

چجوری کامل حذفش کنم
در قالب ها و پوسته ها--> قالب ها --> قالب مورد نظر ---> دو تمپلیت postbit و postbit_classic رو ویرایش کن و این خط رو حذف کن
کد:
{$post['button_spam']}
دوست عزیز اگر می خواهید ازبین بره باید اینجا برید:پیکر بندی بعد تنظيمات انجمن بعد Akismet وبعد وارد شوید این گزینه را غیر فعال کنید:Akismet Main Switch
آقا جلال دستت درد نکنه ممنونم

از راهنماییت

فقط شما تونستی مشکلمو حل کنی
اوف اوف اوف . ( به معنی تعجب بود ) Big Grin

آقا این پلاگین است که برای ارسال و اطلاع رسانی اسپم است .

شما به مسیر زیر برو و سپس پلاگین رو غیر فعال کن .

ادمین > پیکربندی > پلاگین

از روش دوست گلم Kevin می تونی استفاده کنی .
دوست گرامی اینا بنا بر تجربه است که من پیدا کردم Wink
دوست عزیز من tee7 متاسفانه من از وقتی راه آقا جلال را انجام دادم مشکلم حل شد

من از تمام مدیران تقاضا دارم لطفا در مورد مشکلی که تا به حال به آن بر نخوردید ویا اطلاعی ندارید اشتباه راهنمایی نکنید

این باعث میشه کاربران ناوارد مثل من دچار مشکل بشن

ضمنا راهنمایی اشتباه باعث بی اعتبار شدن انجمن میشه چون این را بدونید که مدیران بی ادب سایت مای بی بی هلپ منتظر مواردی این چنین هستند
صفحه‌ها: 1 2