مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین ادیتور پیشرفته - نسخه پارک انیمه
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
خوب توی فوتر بذارین از نظر ظاهری هم هیچ فرقی نمیکنه
با IE تست نکردم ولی با کروم کار میده خودم دارم استفاده میکنم
مشکل که فقط +1 نیست قبل از اینکه از این کد هم استفاده کنم ادیتور با IE داشت هنوز هم نتونستم راهی واسش پیدا کنم
HuhHuhHuhHuhHuhHuh
مشکلی که من می گم یکیش اینجا مطرح شده:
http://community.mybbiran.com/thread-650...D9%84+1%2B

ظاهرا اینجا بچه ها دنبال یه ادیتور دیگه هستند

http://community.mybbiran.com/thread-6519.html
این ادیتور مامبو که هماهنگ کردن که باید HTML رو فعال کنیم که خیلیها توصیه نمی کنن .
واقعاً نداشتن یه ادیتور حرفه ایی واسه یه CMS نوبره من یکی از وقتی که انجمن سایت رو زدم از mybb زده شدم نسخه سایتم با جوملاست ادیتور پیشفرض خودش که حرف نداره حالا اونایی که جدا نصب می کنی به کنار.
ولی mybb دریغ از یه ادیتور حرفه ایی هرکدوم یه مشکل دارن هیچکدوم هم با IE سازگار نیستند در حالی نزدیک 50% کاربران از این مرورگر استفاده می کنن بخصوص کاربران ایرانی .
من یکی که اگه انجمن رونق بگیره فوراً میرم VB
دوستان دارم روی اصلاح چند تا نقیصه ش کار میکنم. پس فعلا به کسی نمیفروشم.
اگر کسی از دوستان مای کد جذابی چیزی سراغ داره که فکر میکنه باید اضافه بشه بگه تا بررسی کنم.
(۱۳۹۰/۶/۱۲، ۰۱:۵۰:۲۲ صبح)majid1605 نوشته است: [ -> ]این ادیتور مامبو که هماهنگ کردن که باید HTML رو فعال کنیم که خیلیها توصیه نمی کنن .
واقعاً نداشتن یه ادیتور حرفه ایی واسه یه CMS نوبره من یکی از وقتی که انجمن سایت رو زدم از mybb زده شدم نسخه سایتم با جوملاست ادیتور پیشفرض خودش که حرف نداره حالا اونایی که جدا نصب می کنی به کنار.
ولی mybb دریغ از یه ادیتور حرفه ایی هرکدوم یه مشکل دارن هیچکدوم هم با IE سازگار نیستند در حالی نزدیک 50% کاربران از این مرورگر استفاده می کنن بخصوص کاربران ایرانی .
من یکی که اگه انجمن رونق بگیره فوراً میرم VB

نسخه WYSIWYG Editor با IE کار می کنه. شاید ادیتور ها خیلی عالی نباشند . اما من از این نسخه راضی هستم. بهر حال توی انجمن ساز های رایگان بنظر من MYBB خیلی خوبه .
کسی منکر این نیست که VB بهتره اما MYBB هم خوب داره رقابت می کنه. من کم کم با مای بی بی راه افتادم و ترجیح می دهم با انجمن سازی کار کنم که بهش تسلط دارم و تا حدی می تونم از پس مشکلاتش بر بیام.
ضمن اینکه توی محصولات اوپن سورس و رایگان یه حس همکاری هست که لذت بخش هست
خب، من هم این ادیتور اصلاح شده رو روی انجمنم نصب کردم.

من بیش از یک سال بود که از همین نسخه ادیتور پیشرفته استفاده میکردم و مشکلی نداشتم. ادیتور ضعف هایی داشت که قابل چشم پوشی بود. اگر چه برام جای تعجب داره که بعد از این همه مدت این ادیتور آپدیت نشده...

من این ادیتور رو امروز روی سایت نصب کردم، کار کردم و تست شد. همه چی عالی کار میکنه! مشکل به هم ریختگی ادیتور در پیغام پروفایل که به علت کمبود فضا هم وجود داشت حل شد.

در کل دست جناب carrow درد نکنه!Sleepy
دوستان تقریبا اصلاحیاتی که مد نظرم بود رو انجام دادم و تقریبا کارش داره تموم میشه.
اگر نظری چیزی دارین بگین.
یکی از مشکلاتی هم خیلی ها رو اذیت میکرد این بود که وقتی پاسخ سریع پیشرفته رو نصب میکردین اسکرول میافتاد براتون.
اون رو هم تونستم حل کنم Big Grin و اسکرول حذف میشه دیگه.
سلام

دوست عزیز آیا گزینه زیر که با فلش مشخص کردم هم برای قرار دادن صفحات وب ، در اصلاحیه وجود داره ؟

( اگر نیست ، امکان اضافه کردنش هست ؟ )

[تصویر:  13156908291.jpg]
سلام.
من متوجه نشدم. میشه دقیقا بگید کارکردش چیه ؟
و آیا مای کد یا پلاگین یا چیزی دربارش سراغ دارین یا نه.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6