مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: ليست ايميل كاربران
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
مي‌خواستم بدونم از كجا مي‌تونم ليست كاملي از ايميل كاربراني كه ثبت نام كرده‌اند رو استخراج كنم. در كنترل پنل اين ليست نمايش داده ميشه ولي خيلي سخته كه آدرس ايميل كاربر رو دونه دونه يادداشت كرد. در ديتابيسي ذخيره شده؟ از كجا مي‌تونم بهش دسترسي پيدا كنم؟
(۱۳۹۰/۳/۱۸، ۱۷:۲۰:۳۰ عصر)goldenaxis نوشته است: [ -> ]سلام
مي‌خواستم بدونم از كجا مي‌تونم ليست كاملي از ايميل كاربراني كه ثبت نام كرده‌اند رو استخراج كنم. در كنترل پنل اين ليست نمايش داده ميشه ولي خيلي سخته كه آدرس ايميل كاربر رو دونه دونه يادداشت كرد. در ديتابيسي ذخيره شده؟ از كجا مي‌تونم بهش دسترسي پيدا كنم؟

درود دوست من ، در كنترل پنل كه به همين شكل است ، در ديتابيس هم دقيقا همين طور ، چون هر كاربر يك اميل دارد و اينطور نيست كه ايميل ها در يك جاي مشخصي باشند ، البته شايد بشه يك دستوري در PHP My Admin وارد كرد كه به اطلاعات جدول خاصي رو مثلا جدول شماره 3 رو از فعلا جداول جمع آوري كنه ، كه من تابحال اين كار رو نكردم .

اطلاعات من اين بود ، شايد دوستان اطلاعات بيشتري داشته باشند و يا كلا افزونه اي براي اين كار ساخته شده باشه.
دوستان ديگر نظري ندارند؟ مديران ارشد سايت؟ لطفاً كمكم كنيد