مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انتقال بانک اطلاعاتی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3

سلام.دوستان من یه هاست پولی گرفتم و حالا که به پشتیبانیش میگم انتقال بده میگه انتقال نمیشه داد.از فایل هاتون زیپ نمیشه گرفت..چون هاستتون رایگانه.

میگه ما فقط میتونیم بانک اطلاعاتیتون رو انتقال بدیم.

حالا سوال من اینه که من اگه دوباره مای بی بی رو نصب کنم و بانک اطلاعاتی رو انتقال بدم همه مطلب ها و پلاگین هام سر جاشون میمونه یا باید از اول پلاگین نصب کنم؟

یه سوال دیگه تو اف تی پی فرقی نمیکنه تو پوشه public_html آپ کنم یا www؟

وقتی میخوان انتقال بدن کلی انتقال میدن دیگه
در ضمن باید تو پابلیک HTML هر کاری می خوای بکنی
آخه اینا میگن اگه میونی فایلها را منتقل کن خودت ما هم بانک اطلاعاتی را منتقل میکنیم.

حالا میخوام بدونم اگه بانک اطلاعاتی رو انتقال بدن پلاگین ها و بقیه موارد همه انتقال داده میشن یا باید دوباره نصب کنم پلاگین ها رو؟
راستی یه مشکل دیگه..من مای بی بی رو نصب کردم و حالا که میرم زبونشو فارسی میکنم فرقی نمیکنه و همون جوری انگیلیسیه

مشکل از کجاس؟
مشکل زبانش درست شد اما هنوز من جواب سوال قبلیم رو نگرفتم
فکر کنم بخوای کل فایل های هاستت رو انتقال بدی دقیقا رو این هاستت مشکلی پیش نیاد و دیتابیست برای اون هاسته
بهتره از دیتا بیست یه export بگیری و رو هاست حدید import کنی
اما قبلش حتما رو یه هاست free امتحان کنا
(۱۳۹۰/۳/۹، ۲۲:۴۹:۴۸ عصر)lord legolas نوشته است: [ -> ]سلام.دوستان من یه هاست پولی گرفتم و حالا که به پشتیبانیش میگم انتقال بده میگه انتقال نمیشه داد.از فایل هاتون زیپ نمیشه گرفت..چون هاستتون رایگانه.

میگه ما فقط میتونیم بانک اطلاعاتیتون رو انتقال بدیم.

حالا سوال من اینه که من اگه دوباره مای بی بی رو نصب کنم و بانک اطلاعاتی رو انتقال بدم همه مطلب ها و پلاگین هام سر جاشون میمونه یا باید از اول پلاگین نصب کنم؟

یه سوال دیگه تو اف تی پی فرقی نمیکنه تو پوشه public_html آپ کنم یا www؟

دوست من شما بايد اول همون نسخه انجمن سازت رو روي هاست جديد نصب كني (دقيقا مثل اين كه اولين بار اين كار رو انجام مي دي) بعد وارد PHP My Admin هاست رايگانت مي شي كه مي خواي اون رو انتقال به هاست جديد بكني مي شي و يه Export با همون تنظيمات ازش مي گيري و در سيستم خودت ذخيره مي كني ، بعد وارد PHP My Admin هاست جديد مي شي و در ديتابيس انجمنت همه جداول رو پاك ميي كني (يا كلا ديتا بيس رو كامل پاك كن و همون رو (دقيق همون) دوباره بساز ) و در داخل اون فايلي كه از ديتابيس هاست رايگانت گرفتي رو Import مي كني .

اگر كه هاست شما لينوكس هست تمام فايل ها در Public_Html پشتيباني مي شن ، اگر ويندوز در WWW
ممنون از جواب های دقیق و درستتون دوستان

فقط یه چیزی.گفتین همون نسخه قبلی باید باشه؟یعنی آخه نسخه قبلیم 1.6 بود اما الان از نسخه 1.6.2 استفاده میکنم

ایناش با هم تقارن نداره؟

بعد یه سوال دیگه،گفتی وارد PHP My Admin هاست جديد مي شي و در ديتابيس انجمنت همه جداول رو پاك ميي كني (يا كلا ديتا بيس رو كامل پاك كن) ؛اگه پاک نکنم جدول رو و همینجا بدون پاک کردن اینا ایمپورت کنم چی؟

اینجوری کار نمیکنه؟
(۱۳۹۰/۳/۱۰، ۱۲:۴۸:۴۳ عصر)lord legolas نوشته است: [ -> ]ممنون از جواب های دقیق و درستتون دوستان

فقط یه چیزی.گفتین همون نسخه قبلی باید باشه؟یعنی آخه نسخه قبلیم 1.6 بود اما الان از نسخه 1.6.2 استفاده میکنم

ایناش با هم تقارن نداره؟

بعد یه سوال دیگه،گفتی وارد PHP My Admin هاست جديد مي شي و در ديتابيس انجمنت همه جداول رو پاك ميي كني (يا كلا ديتا بيس رو كامل پاك كن) ؛اگه پاک نکنم جدول رو و همینجا بدون پاک کردن اینا ایمپورت کنم چی؟

اینجوری کار نمیکنه؟

فرقي نداره مي تونيد از 1.6.2 استفاده كنيد ، نسخه اصلي با فارسي سازي كامل رو نصب كنيد و بعد از نصب جداول ديتابيس رو پاك كنيد ، چون شما داريد جداول و اطلاعات ديتابيس ديگه اي رو به اون وارد مي كنيد . (البته اصلا به اطلاعات ديتابيس هاست فري يا انجمن قبلي دست نزنيد و از كل هاست يك بك آ1 بگيريد . اگر هم نتونستيد من امروز تا ساعت 5 هستم ، مي تونم برات انجام بدم .
واقعا ممنونم از لطفت..

نه الان دارم ایمپورت میکنم..رو حرف شما کل جداول هاست جدید رو پاک کردم و حالا دارم ایمپورت میکنم..اما خیلی طول میکشه فکر کنم.

بعد من این کارو اگه درست انجام بدم دیگه لازم به نصب پلاگین ها نیس؟

مطالب سایتم چی؟اونا هم همه رو این هاست جدید میان یا نه؟
صفحه‌ها: 1 2 3