مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در محروم شدن آی پی ها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
من چند وقت پیش چندتا آی پی رو محروم کرده بودم ولی چندروز پیش همشونو دوباره به حالت عادی برگردوندم
حالا این چند روزه دقت کردم دیدم تو کاربرای آنلاین معمولاً یکی دوتا کاربر پیدا میشن که نوشته درحال مشاهده صفحه عدم دسترسی ها !
این یعنی به سایت دسترسی ندارن اینا ؟
یکی لطفاً پاسخ بده اگر میدونه Huh
چند تا دلیل میتونه داشته باشه !

مثلا لینک گرفتن به تاپیک یا بخشی که پاک شده !

یا انجمنی که شما دیدنشو به بعضی گروه های کاربری محدود کردین

یا ......
یعنی دسترسی شون به کل فروم قطع نشده ؟
فقط به یه تاپیک و موضوع هستش ؟؟؟
چون من بعضی بخش ها که مربوطه به عکس های کاربرا و ... هستش که جنبه خصوصی دارن رو واسه مهمان ها بستم .
مورد دوم یعنی چی ؟ لینک گرفتن به بخشی که پاک شده ؟ به چه شکل یعنی ؟ Huh
یعنی شما تاپیک موبایلو حذف کردین اما ایندکس شده تو گوگل بوده
ورودی از گوگل اومده دیده که تو انجمن چنین پستی نیست و خطا داده شده !!!
این یوزر های که میگید می نویسه در حال مشاهده عدم دسترسی ها همشون مهمان اند ؟

مهمان ها یه چیز کاملا عادیه ! به یه سری بخش ها مثلا دسترسی به فایل پیوست و یا بخش هایی که شما محدودشون کردی نمیتونن برن و صفحه عدم دسترسی ها رو نشون میده

مورد دوم یعنی چی ؟ لینک گرفتن به بخشی که پاک شده ؟ به چه شکل یعنی ؟

منظورم از این هم این بود که مثلا یک کاربری یه موضوعی رو ایجاد می کنه بعد شما میای اونو پاک می کنی ( به هر دلیلی ) وقتی که کاربر آدرس رو موضوع رو توی آدرس بار مرورگرش وارد کنه با صفحه عدم دسترسی ها مواجه میشه !
خیلی ممنون Blush
درصورتیکه که مشکل ازینجا باشه برای حلش کاری میشه کرد ؟
البته تعدادشون نسبتاً زیاده که این اتفاق میفته . فکر نکنم این همه بازدید از گوگل داشته باشم . من فقط یه تاپیک خیلی کوچیکی رو تاحالا پاک کردم . بعید می دونم این همه تو گوگل سرچ داشته باشه ! Huh
بله khp عزیز . همه مهمان و ربات هستن . تو کاربرا چنین مشکلی نیستش
گفتم دلایل خیلی زیادی میتونه داشته باشه که به این صفحه میرن !

مثلا شما به عنوان مهمان برو تو یه تاپیکی تو انجمنت گزینه ارسال پاسخ رو تو انجمنت میبینی اگه روش کلیک کنی میری به صفحه عدم دسترسی ها

و 1000 جور راه دیگه !

و همین عدم دسترسی ها عامل عضویت هستش و شما میتونی بری تو کنترل پنل مدیریت و این محدودیت ها رو برداری

و در این صورت همه تو انجمن شما هر کاری می تونن بکنن !
ممنون از همه دوستان
بخشید وقتتونو گرفتم
نگران بودم یه وقت کاربرای فرومو فراریشون ندم !
موفق باشید همگی Blush