مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: تصوير امنيتي در ثبت نام
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دو سوال دوستان و مديران محترم.
1) در بخش ثبت نام، تصوير امنيتي نمياد و كاربر نميتونه ثبت نام كنه. اصلا هيچ عكسي نمايش نميده. اين عكسها كجاست؟ چي شده؟
لطفا راهنمايي كنيد Huh

2) چطور ميتونم مقرارت اول ثبت نام يا همون "توافقنامه ثبت نام" رو يه نوشته هايي رو عوض كنم و اضافه كنم و يا كلا ويرايش كنم.
تشكر از همه
1)واسه بعضی پیش می اد این اتفاق شما میتونید از پلاگین سوال استفاده کنید با این پلاگین شما سو لا امنیتی رو انتخاب و اون جواب میده((سرچ کنید پلاگینش درون سایت هست))
2
) باید فارسی ساز قسمت قوانین رو ویرایش کنید
(۱۳۹۰/۲/۲۵، ۱۷:۴۷:۰۲ عصر)ahora7 نوشته است: [ -> ]دو سوال دوستان و مديران محترم.
1) در بخش ثبت نام، تصوير امنيتي نمياد و كاربر نميتونه ثبت نام كنه. اصلا هيچ عكسي نمايش نميده. اين عكسها كجاست؟ چي شده؟
لطفا راهنمايي كنيد Huh

2) چطور ميتونم مقرارت اول ثبت نام يا همون "توافقنامه ثبت نام" رو يه نوشته هايي رو عوض كنم و اضافه كنم و يا كلا ويرايش كنم.
تشكر از همه
1- تصویر امنیتی با یکی از پلاگین هات مشکل داره. به ترتیب از آخرین پلاگین به قبل رو غیرفعال کن تا مشکل رفع بشه
یا کلا تصویر امنیتی رو بردار و تائید مدیریت رو فعال کن
و یا اینکه پلاگین سئوال رو نصب کن

2- پیکربندی -> زبان ها -> ویرایش متغیرهای زبان -> member.lang برو قسمت aggrement و متن هایی که می خوای اضافه کن و تغییر بده
موفق باشی
چطور ميتونم تصوير امنيتي رو بردارم؟
بايد چيكار كنم و از كجا غير فعالش كنم؟
(۱۳۹۰/۲/۲۵، ۱۹:۰۱:۴۸ عصر)ahora7 نوشته است: [ -> ]چطور ميتونم تصوير امنيتي رو بردارم؟
بايد چيكار كنم و از كجا غير فعالش كنم؟

کنترل پنل مدیریت -> پیکربندی -> General Configuration

CAPTCHA Images for Registration & Posting
این گزینه رو خاموش کنید.دیگه کد امنیتی حذف میشه موقع ثبت نامCool
دوست گرامي elmi خيلي لطف كردي و كمكم كردي. ازت ممنونم. كارم شد. فقط اگر ميشد بفهمم كه چطور ميتونم درستش هم كنم خوب بود. چون خودش كارآيي خوبي داشت و احتياجي هم ديگه به پلاگين سوال نداشتم.
اون كار رو كه گفتي كردم نشد. چند تا پلاگين كه شك داشتم غير فعال كردم اما درست نشد. ميشه عكسهاش پاك شده باشه و يا اينكه گمشده باشه مسيرش؟
آخه من هاستينگم رو عوض كردم اما خب بك آپ كامل رو انتقال دادم.
به هر حال ممنونم
(۱۳۹۰/۲/۲۵، ۲۱:۵۸:۵۹ عصر)ahora7 نوشته است: [ -> ]دوست گرامي elmi خيلي لطف كردي و كمكم كردي. ازت ممنونم. كارم شد. فقط اگر ميشد بفهمم كه چطور ميتونم درستش هم كنم خوب بود. چون خودش كارآيي خوبي داشت و احتياجي هم ديگه به پلاگين سوال نداشتم.
اون كار رو كه گفتي كردم نشد. چند تا پلاگين كه شك داشتم غير فعال كردم اما درست نشد. ميشه عكسهاش پاك شده باشه و يا اينكه گمشده باشه مسيرش؟
به هر حال ممنونم

خواهش می کنم عزیزم، خدا رو شکر درست شد
برای اطمینان دوباره عکس ها رو کپی کن ببین درست میشه
درود
دوست عزیز اکثر دوستانی که پلاگین که هم خوانی ندارد را نصب میکنند دچار این مشکل نمیشن
(۱۳۹۰/۲/۲۶، ۰۰:۲۷:۰۷ صبح)irsat2008 نوشته است: [ -> ]درود
دوست عزیز اکثر دوستانی که پلاگین که هم خوانی ندارد را نصب میکنند دچار این مشکل نمیشن

جناب irsat مشكلي نداشتم يهو اتفاق افتاد و پلاگين جديدي هم نصب نكردم. از وقتي هاستينگم رو منتقل كردم اينطور شده.
(۱۳۹۰/۲/۲۵، ۲۳:۰۶:۵۶ عصر)elmi1413 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۲/۲۵، ۲۱:۵۸:۵۹ عصر)ahora7 نوشته است: [ -> ]دوست گرامي elmi خيلي لطف كردي و كمكم كردي. ازت ممنونم. كارم شد. فقط اگر ميشد بفهمم كه چطور ميتونم درستش هم كنم خوب بود. چون خودش كارآيي خوبي داشت و احتياجي هم ديگه به پلاگين سوال نداشتم.
به هر حال ممنونم

خواهش می کنم عزیزم، خدا رو شکر درست شد
برای اطمینان دوباره عکس ها رو کپی کن ببین درست میشه

مشكلم همينه كه آدرس پوشه اين عكسها رو پيدا نكردم
شما ميدوني كجاست؟
آقا مشکل از پلاگین تشکر یا پلاگین ستونی کردن زیر انجمن هاست اول ستونی رو غیرفعال کنید بعد نگاه کنید اگر نه بازم درست نشد این دفعه تشکرو غیر فعال کنید بعد نگاه کنید
صفحه‌ها: 1 2