مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین سیستم مدال - Awards System v2.0
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
سلام دوستان
من دانلودش کردم و نصبش هم کردم اما بزرگترین مشکلی که داره اینه که مدال ها رو باید دستی بدی اتوماتیک نمیده.به هر حال این ارزشی نداره.
کسی پلاگین مدالی رو سراغ داره که اتوماتیک مدال ها رو بده......
کلاً 2 پلاگین مدال برای مای بی بی موجود هست یکیش این پلاگین و دیگری هم My Awards که هیچکدوم هم این ویژگی که شما میخواین رو ندارن
یک نفر قرار بود لینک دانلودش رو بذاره ، پس چی شد ؟
برای دانلودش از روشی که تو ارسال اول گفته شده اقدام کنید. گذاشتن چند پست زیاد سخت نیست
انگاری نویسنده خیلی با ای پی ما حال نکرد
چنتا نام کاربری زدم اما همچنان مارو دزد شناختTongue
Your details match those of a known spammer, therefore you have been disallowed registration.
حالا نمیشه یکی برام بفرسته؟
(۱۳۹۰/۷/۴، ۲۱:۰۸:۵۸ عصر)yaser0421 نوشته است: [ -> ]انگاری نویسنده خیلی با ای پی ما حال نکرد
Your details match those of a known spammer, therefore you have been disallowed registration.

برای منم این پیام رو داد
(۱۳۹۰/۷/۱۳، ۲۰:۳۳:۴۵ عصر)aidin نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۷/۴، ۲۱:۰۸:۵۸ عصر)yaser0421 نوشته است: [ -> ]انگاری نویسنده خیلی با ای پی ما حال نکرد

برای منم این پیام رو داد

باید چی کار کنم؟

برای منم اون طور شد،باید چی کار کنم؟
لطفا لینک دانلود رو بزلریم در ثبت نام با مشکل بر خوردم
من 11تا پست زدم ولی هنوز فعال نشدهAngry

نقل‌قول: بعد 4-5 تا پست میزنین تا امتیازتون به حداقل 6 برسه. اونوقت می تونین پلاگین رو از اینجا دانلود کنید.
http://mybbsource.com/mods.php?act=view&id=173
شما گفتین بعد از 4-5 پست لینک فعال میشه
برین ببینین من 21 پست زدم ولی هیچ لینکی وجود نداره
اگه میشه لیمکشو بزارین لطفا Dodgy
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20