مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: افزودن دیتابیس جدید به phpmyadmin
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان
هاست من بصورت پیش فرض phpmyadmin نداره و من خودم نصب کردم. فقط یک دیتابیس رو میشناسه، حالا چکارکنم تمام دیتابیس هام رو بشناسه؟
امکان ساخت دیتابیس هم وجود نداره
چجوری میشه یک دیتابیس رو بدون استفاده از phpmyadmin به این نرم افزار import کرد؟
ممنون
(۱۳۹۰/۲/۱۲، ۱۴:۴۶:۴۶ عصر)elmi1413 نوشته است: [ -> ]سلام دوستان
هاست من بصورت پیش فرض phpmyadmin نداره و من خودم نصب کردم. فقط یک دیتابیس رو میشناسه، حالا چکارکنم تمام دیتابیس هام رو بشناسه؟
چجوری میشه یک دیتابیس رو بدون استفاده از phpmyadmin به این نرم افزار import کرد؟
ممنون

شايد تعداد ديتابيسها از سمت مدير سرور محدود شده باشه .

(۱۳۹۰/۲/۱۲، ۲۱:۵۸:۲۳ عصر)Ahmad نوشته است: [ -> ]
ممنون

ممنون از اینکه پاسخ دادید ولی من الآن 3 تا دیتابیس دارم و phpmyadmin فقط یکیش رو میشناسه
یه نکته دیگه هم هست که قبلا هم گفتم، خودم phpmyadmin رو نصب کردم
و نکته دیگه ای که مشخصه، 3 تا سایتی که از این سه دیتابیس استفاده می کنند به ترتیب یکی در پوشه اصلی و دوتای دیگه در زیر پوشه ای از پوشه اصلی قرار دارند. ولی در اصل دیتابیس ها کنار هم هستند. چون ربطی به مسیر فایل های سایت ندارن
حالا اصلا یه سوال دیگه
آیا میشه یه دیتابیسی که همینجوری بک آپ گرفتیم (با پنل مدیریتی) در phpmyadmin وارد کنیم؟
(۱۳۹۰/۲/۱۲، ۲۲:۵۷:۵۲ عصر)elmi1413 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۲/۱۲، ۲۱:۵۸:۲۳ عصر)Ahmad نوشته است: [ -> ]
ممنون

ممنون از اینکه پاسخ دادید ولی من الآن 3 تا دیتابیس دارم و phpmyadmin فقط یکیش رو میشناسه
یه نکته دیگه هم هست که قبلا هم گفتم، خودم phpmyadmin رو نصب کردم
و نکته دیگه ای که مشخصه، 3 تا سایتی که از این سه دیتابیس استفاده می کنند به ترتیب یکی در پوشه اصلی و دوتای دیگه در زیر پوشه ای از پوشه اصلی قرار دارند. ولی در اصل دیتابیس ها کنار هم هستند. چون ربطی به مسیر فایل های سایت ندارن
حالا اصلا یه سوال دیگه
آیا میشه یه دیتابیسی که همینجوری بک آپ گرفتیم (با پنل مدیریتی) در phpmyadmin وارد کنیم؟

در مورد تعداد ديتابيسهاي مجاز بهتره با مدير سرورتون صحبت كنيد . ممكنه مجوز ساخت 1 ديتابيس رو براي شما داده باشه .

در مورد سئوال دوم هم بله ميتونيد همون بكاپ رو ايمپورت كنيد .