مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: افزایش سئو ، نصب عنکبوت و ایجاد نقشه سایت در MyBB
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام و احترام خدمت اساتید گرامی سایت مای بی بی ایران و تشکر از سایت بسیار خوب و مفید شما

لطفا بفرمایید:
1- برای افزایش سئو در مطالب ارسالی در تالار MyBB باید چکار کنم و چه مراحلی را انجام دهم؟
2-برای ایجاد نقشه سایت و نصب عنکبوت موتورهای جستجوی یاهو و گوگل و الکسا و ... در تالار گفتگوی MyBBام باید چکار کنم و چه مراحلی را انجام دهم؟

لازمه خدمتتون عرض کنم :
"1-تقریبا دو ماهی می شود که تالار را نصب کرده ام و هر روز مطالبی ارسال می شود"
"2- من قبلا سایتم را در گوگل وب مستر ثب کرده ام و فایل آن را در روت سایتم آپالود کرده ام . مطالب ارسالی در سایت در موتور جستجوی گوگل پیدا می شود اما مطالب ارسالی در تالار گفتگو اصلا در گوگل پیدا نمی شود"
"3-تالار گفتگوی MyBB ام در گوگل ثبت شده است اما مطالب داخلی تالار(ارسال ها) در گوگل پیدا نمی شود"

آدرس انجمن من را میتونید در پروفایلم ببینید
با تشکر و سپاس فراوان از شما

hamidtbt

منم 1 ماهی میشه انجمن رو نصب کردم و مشکلی کا دارم ایندکس نشدن مطالب تو گوگل هست
هر موقع میرم قسمت افراد آنلاین اسپایدر گوگل رو میزنه در حال مشاهده صفحه عدم دسترسی‌ها
دسترسی اسپایدر رو در حد مدیر هم بالا بردم مشکل حل نشد سایت مپ و فایل robots رو هم درست تنظیم کردمHuh
ادرس انجمنتو بزار بتونن چک کنن!!!
(۱۳۹۱/۵/۲۰، ۲۰:۲۰:۰۴ عصر)lab نوشته است: [ -> ]ادرس انجمنتو بزار بتونن چک کنن!!!

http://www.forum.iranarze.ir/
گوگل روي كپي پيست خيلي حساس شده!
مطالب كپي باشه نميره گوگلBlush
به نظر من:
1- از مطالب کپی شده بپرهیزید
2- قالب خودتون رو سبک کنید
3- سعی کنید از سی اس اس برای همه چیز استفاده کنید یعنی از عکس کمتر استفاده کنید
4- یه پلاگین هم ترجمه کرده بودم نصب 70 نوع عنکبوت اونو دانلود کنید و نصب کنید
در ضمن گزینه های 2 و 3 برای بهتر لود شدن انجمن هستش که فکر کنم روی سئو هم تاثیر داشته باشه
با این مطالب اندک سایتتون ولی تو گوگل همه نتایج ثبت شده دوست عزیز!!!
همه مطلبتون هم در گوگل ثبت شده
درود بر شما

دوستان من تو لیست افراد آنلاین google رو دارم که دائم در حال بازدید از سال نامه هستش و کل وقتش صرف همین قسمت میشه ، خوب قطعا باعث میشه سئو سایت پایین بیاد دسترسی google رو هم بصورت اعضا رار دادم . چیکار باید کرد ؟
شما اگه سایتتون رو به گوگل معرفی کرده باشید و اون افزونه رو نصب کرده باشید,دیگه جای نگرانی نیست.گوگل تمامی قسمت ها رو مد نظر قرار میدهد.
صفحه‌ها: 1 2