مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: به نظر شما ir یا com
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
من الان از دویمن ام هم ir دارم هم com
موندم کودوم رو بزارم

آخه اگه اینترنت ایران قطع بشه و ملی بشه فقط ir به دردم میخوره و com از کارمیوفته

نظر دوستان چیه ؟
از این خبرا نیست که فقط ir کار کنه.
همون com بهتره. نهایتش هم اگر بر فرض محال از کار افتاد بعد ir رو پارک کن روش.

چون com از طرف موتورهای جستجو بهتر قبول میشه . مخصوصا گوگل که توی خیلی از سرویس های وبمستری ش هم ایران رو تحریم کرده.
دوستم مطمئنا .com رو انتخاب کن

اولا حتی اگه اینترنت ملی هم راه بندازن که حالا حالا ها خبری نیست موظف هستن دامنه ها و سایر مسائل رو ساپورت کنن . دیگه انقد بدبخت نمیشیم .

اما مهمتر اینه که با توجه به تحریم ها دامنه آی آر دست و بالت رو می بنده

مثل مثال دوستمون در مورد گوگل و یا موتورهای جستجوی دیگه و .....
.ir
از نظر من بهتره
هر 2تاشو انتخاب كن Big Grin يكي رو بزار دامين اصلي يكي رو پارك كن به همين خوشمزگيBig Grin
(۱۳۹۰/۲/۶، ۱۹:۳۱:۵۹ عصر)zesht نوشته است: [ -> ]هر 2تاشو انتخاب كن Big Grin يكي رو بزار دامين اصلي يكي رو پارك كن به همين خوشمزگيBig Grin

سلام
این کار شما باعث پخش شدن رتبه بین 2 تا سایت میشه و جالب نیست

نقل‌قول: دوستم مطمئنا .com رو انتخاب کن

اولا حتی اگه اینترنت ملی هم راه بندازن که حالا حالا ها خبری نیست موظف هستن دامنه ها و سایر مسائل رو ساپورت کنن . دیگه انقد بدبخت نمیشیم .

اما مهمتر اینه که با توجه به تحریم ها دامنه آی آر دست و بالت رو می بنده

مثل مثال دوستمون در مورد گوگل و یا موتورهای جستجوی دیگه و .....

عزیز دومین های رایگان که لیفتر شد یه نمونه از ما میتوانیم هست Angry
به نظر من اصلا دات کام خیلی بهتره
کلا با کلاس تره
آخرشم ای ار میگن 5 تومان داده
.ir بهتره Big Grin
مساله کلاس نیست . جالب اینه که چندتایی که گفتن آی آر بهتره اصلا دلیل نیاوردن و رو هوا .....

در ضمن دامین های رایگان مربوط میشد به سایت های ضدرژیم و مستهجن که راه و بیراه بعد ****لتر دامین عوض میکردن مفت و راحت و سریع

انقد هم ...... نیستن که دات کام رو ببندن . من خودم کلی وب سایت دولتی طراحی کردم که دامین شون دات کام هست .
آقا فقط دات كام دليلش رو هم اساتيد بنده عرض كردند .