مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: عوض کردن آدرس سایت در گوگل
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان
آدرس سایتم رو تغییر دادم و حالا می خوام تو گوگل آدرس جدید به جای آدرس قبلی جایگزین بشه. آیا راهی هست که اینکار انجام بشه ؟
پیشاپیش ممنون
سلام
تو وبمستر گوگل اگه عضو باشيد و اونجا انجمنتون ثبت باشه يه جا داشت براي اين كار
يعني به گوگل اطلاع ميدادي تغيير آدرس رو

در كل از آدرس قبليتون هم منتقل بديد به آدرس جديد يني كسي وارد اون انجمن شد منتقل بشه به جديد اين كار هم كمك ميكنه تا گوگل زودتر انجمن جديد رو ثبت كنه Blush
(۱۳۹۰/۲/۵، ۱۰:۲۳:۴۹ صبح)love نوشته است: [ -> ]سلام

در كل از آدرس قبليتون هم منتقل بديد به آدرس جديد يني كسي وارد اون انجمن شد منتقل بشه به جديد اين كار هم كمك ميكنه تا گوگل زودتر انجمن جديد رو ثبت كنه Blush

ممنون که پاسخ دادید
گزینه یک که نیستم Rolleyes
گزینه دو رو هم انجام دادم اما سرعت اون سرور خیلی پائینه و هر کی میره اونجا بیخیال میشه و صبر نمیکنه صفحه لود بشه تا پیغام رو ببینه و منتقل شه. از طرفی dns ها هم دست من نیست و نمیشه تنظیم کرد. منظورم اینه که اجازه رو پشتیبان نمیده

بازم ممنونBlush
(۱۳۹۰/۲/۵، ۱۱:۲۴:۴۲ صبح)elmi1413 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۲/۵، ۱۰:۲۳:۴۹ صبح)love نوشته است: [ -> ]سلام

ممنون که پاسخ دادید
گزینه یک که نیستم Rolleyes
گزینه دو رو هم انجام دادم اما سرعت اون سرور خیلی پائینه و هر کی میره اونجا بیخیال میشه و صبر نمیکنه صفحه لود بشه تا پیغام رو ببینه و منتقل شه. از طرفی dns ها هم دست من نیست و نمیشه تنظیم کرد. منظورم اینه که اجازه رو پشتیبان نمیده

بازم ممنونBlush

من خودم اين كارو كرده بودم داداش
يه كدي رو تو صفحه ميزاري قبل از بالا اومدم منتقل ميشه به آدرس جديدت خيلي خوب جواب ميداد

با سلام و احترام خدمت اساتید محترم
1 ماهی میشه که آدرس فروم سایت را عوض کردم اما هنوز در گوگل ثبت نشده است و هیچ لینکی از طرف گوگل ندارم.

1- چکار کنم که فرومم زودتر تو گوگل ثبت بشه ؟( من قلا سایت رو در گوگل وبمستر ثبت کردم اما فروم را نه)
2-چکار کنم مطالبی که در فروم MyBB ام قرار می دهم زودتر در گوگل ثبت بشود.

سپاسگذارم
(۱۳۹۰/۲/۵، ۱۲:۱۵:۴۹ عصر)mehrdadkey2 نوشته است: [ -> ]با سلام و احترام خدمت اساتید محترم
1 ماهی میشه که آدرس فروم سایت را عوض کردم اما هنوز در گوگل ثبت نشده است و هیچ لینکی از طرف گوگل ندارم.

1- چکار کنم که فرومم زودتر تو گوگل ثبت بشه ؟( من قلا سایت رو در گوگل وبمستر ثبت کردم اما فروم را نه)

سپاسگذارم

سلام داداش
آدرس انجمنتو قرار بده
خوب تو گوگل سرچ كن
site:http://adress anjomanet

ببين چي مياره

بعد نقشه سايت نصب كرديد ؟

عنكبوت چي؟
فقط صبرBlush
(۱۳۹۰/۲/۵، ۱۲:۴۶:۲۶ عصر)love نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۲/۵، ۱۲:۱۵:۴۹ عصر)mehrdadkey2 نوشته است: [ -> ]با سلام و احترام خدمت اساتید محترم

سپاسگذارم

سلام داداش
آدرس انجمنتو قرار بده
خوب تو گوگل سرچ كن
site:http://adress anjomanet

ببين چي مياره

بعد نقشه سايت نصب كرديد ؟

عنكبوت چي؟

سلام . خیلی بزرگواری کردین جواب دادین
" تو گوگل وب مستر ثبت نام کردم و یک فایل به هم داد که دانلودش کردم و تو روت سایت آپالودش کردم
سایتم خوب تو گوگل جا افتاده و از طبق آمارهای وبگذر روزانه تعدادی از طریق گوگل به سایتم لینک میشن. اما تالار گفتگوی مای بی بی ام بعد از یک ماه راه اندازی هیچ لینکی از طرف گوگل نداره."

اینی که شما فرمودید رو تو گوگل زدم site:http://adress anjomanet و تالار گفتگوم رو میاره

اما چطور میتونم کاری کنم که مطالبم بلافاصله بعد از قرار گرفتن در تالار در گوگل هم ثبت بشه ؟ و لطفا بفرمایید نقشه سایت و عنکبوت را چطور می توانم برای مای بی بی نصب کنم؟
متشکرم