مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در پشتیبان گیری از دیتابیس
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام.
من قبلا پشتیبان گیری که میکردم درست بود اما چند وقته که پشتیبان گیری که میکنم و تو کامپیوتر ذخیره میکنم واسه باز کردن اون فایل زیپ شده با این خطا مواجه میشم. the archive is either in unknown format or damaged

کسی نیس جواب بده؟

پشتیبان گیری درست ذخیره میشه اما واسه باز کردنش error میده.
یکی کمک کنه بگه چیکار کنم؟
از دیتابیست پشتیبان میگیری یا از فایلها؟
اگه از دیتابیس باشه با zipped بگیر و نرم افزار کمپرست هم وین زیپ نصب کن وین رار وزیپ ارشیو باز نکن.
اگه این ها هم نشد تو صفحه اکسپورت تو قسمت صدور همه گزینه هارو انتخاب نکن یه تیبل انتخاب کن مثلا mybb_adminlog رو انتخاب کن و دانلود کن اونو ببین باز میکنه یا نه؟
در غیر این صورت به ادمین سرور گزارش بده.
(۱۳۹۰/۲/۴، ۱۴:۴۴:۲۶ عصر)ZEUS نوشته است: [ -> ]از دیتابیست پشتیبان میگیری یا از فایلها؟
اگه از دیتابیس باشه با zipped بگیر و نرم افزار کمپرست هم وین زیپ نصب کن وین رار وزیپ ارشیو باز نکن.
اگه این ها هم نشد تو صفحه اکسپورت تو قسمت صدور همه گزینه هارو انتخاب نکن یه تیبل انتخاب کن مثلا mybb_adminlog رو انتخاب کن و دانلود کن اونو ببین باز میکنه یا نه؟
در غیر این صورت به ادمین سرور گزارش بده.

از ساختمان و اطلاعات دیتابیس پشتیبانی میگیرم.قبلا آخه درست بود.به صورت زیپ بود و راحت وا میشد اما الان نمیدونم چرا اینطوری شده!!!

حالا طبق حرف شما از یه جدول خاصی پشتیبان میگیرم ببینم چطور میشه
نه آقا مشکل حل نشد.Sad

از یه جدولم بک آپ گرفتم بازم همون جوریه.

مشکل از نرم افزار Winrar که نیس یه وقتی؟ها؟
از وین زیپ استفاده کن
از ورژن 15 استفاده کن من رجیستریشو دارم اگه نداشتی بگو تا بهت بدم
(۱۳۹۰/۲/۴، ۱۵:۲۱:۲۵ عصر)ZEUS نوشته است: [ -> ]از وین زیپ استفاده کن
از ورژن 15 استفاده کن من رجیستریشو دارم اگه نداشتی بگو تا بهت بدم

آقا وحید اگه لطف کنیو رجیستریشو بدی ممنونت میشم.

Registered to:Lord Of Softwares
Registration:0TLAF-5LYKX-X60LW-C32JT-W1633-KC2CN

ببین برات کار میکنه؟ من از این پک لورد برش داشتم اگه کار نکرد خود نرم افزارشو بدم
(۱۳۹۰/۲/۴، ۱۵:۴۴:۵۳ عصر)ZEUS نوشته است: [ -> ]
Registered to:Lord Of Softwares
Registration:0TLAF-5LYKX-X60LW-C32JT-W1633-KC2CN

ببین برات کار میکنه؟ من از این پک لورد برش داشتم اگه کار نکرد خود نرم افزارشو بدم

اگه از پک لرد بوده که خودم دارمش.الان دستم نیس اما اگه از همونه که منم دارم پس لازم نیس دیگه شما رو تو زحمت بندازم.

مرسی بابت کمکت.حالا خدا کنه مشکل از همین باشه.
دسترسی هاستت رو بده به کسی دیگه برات بک برداره ببین برا اون هم درست باز نمیکنه؟