مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: فیلد های اختیاری
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

درود دوستان

من طبق آموزش pasr عزیز فیلد اضافه رو درست کردم.و فیلد اضافه "حالت من" رو درست کردم.

حالا من میخوام طوری باشه که کاربرام یه ساعت نرن تو کنترل پنلشون و گزینه ویرایش پروفایل رو بزنن و از اونجا حالت مورد نظرشون انتخاب یا تغییر بدن.

میخوام زیر همون آواتارشون که هست بتونن با یه کلیک حالت خودشون رو انتخاب کنن.

الان زیر آواتار "حالت من همراه شکل مورد نظر" هستش اما واسه تغییرش باید اون مسیر وقت گیر رو رفت.اگه رهای هست ممنون میشم کمک کنین

با تشکر
شما متغییرشو بذار تو header_welcomeblock_member خودتو راحت کن

کد php:
{moodlink
(۱۳۹۰/۲/۳، ۱۸:۴۳:۳۱ عصر)Cancer9003 نوشته است: [ -> ]شما متغییرشو بذار تو header_welcomeblock_member خودتو راحت کن

کد php:
{moodlink

منظورت متغیری که تو قسمت postbit_author_user گذاشتمه؟
اگه اینه منظورت که این کارو انجام دادم اما هیچ تغییری نکرد.اصلا اینی که گفتی کجا رو تغییر میده؟کارش چیه؟

بعد یه چیزه دیگه این کد PHP که دادی واسه چیه؟اونو کجا باید بذارمش؟

الان نتیجشو دیدم.
نه دوست من.منظور من جای قرار گرفتنش نیس.
جاش خوبه واسم.من میخوام یه جوری باشه که کاربرم واسه تغییر حالتش اون مسیری که گفتم رو نره.از همون قسمتی که هستش (زیر آواتار) بتونه با کلیک کردن روی اون حالتشو عوض کنه.
نمیدونی منظورمو فهمیدی یا نه.
با قرار دادن اون متغيير گزينه "حالت من" به پنل كاربر اضافه ميشه و زير زمان قرار ميگيره (منظورم پنليه كه خروج، كنترل پنل و ... توشه) و با كليك روي اون ليست حالتها مياد و كاربر ميتونه هركدوم رو خواست انتخاب كنه
(۱۳۹۰/۲/۴، ۰۰:۳۶:۰۹ صبح)Cancer9003 نوشته است: [ -> ]با قرار دادن اون متغيير گزينه "حالت من" به پنل كاربر اضافه ميشه و زير زمان قرار ميگيره (منظورم پنليه كه خروج، كنترل پنل و ... توشه) و با كليك روي اون ليست حالتها مياد و كاربر ميتونه هركدوم رو خواست انتخاب كنه

این متغیر رو کجا باید بذارم تا عمل کنه؟اخه هر جا میذارمش فرقی نمیکنه.
متغير {$mood_link} رو تو header_welcomeblock_member بعد از كد زير قرار بده

کد php:
{$lang->welcome_open_buddy_list}</a

اگه پلاگين ليت دوستان نصب نيست اين گزينه رو نداري كدهارو بذار تا واست درست كنم
شرمنده اگه واست زحمتی نیس انجام بده.مرسی.

اینم کد ها: <span style="float:left;">{$lang->welcome_current_time}</span>
{$lang->welcome_back} (<a href="{$mybb->settings['bburl']}/usercp.php"><strong>{$lang->welcome_usercp}</strong></a>{$modcplink}{$admincplink} &mdash; <a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=logout&amp;logoutkey={$mybb->user['logoutkey']}">{$lang->welcome_logout}</a>)<br />
<span class="links">
<a href="#" onclick="MyBB.popupWindow('{$mybb->settings['bburl']}/misc.php?action=buddypopup', 'buddyList', 350, 350);">{$lang->welcome_open_buddy_list}</a>
</span>
<a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php?action=getnew">{$lang->welcome_newposts}</a> | <a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php?action=getdaily">{$lang->welcome_todaysposts}</a> | <a href="{$mybb->settings['bburl']}/private.php">{$lang->welcome_pms}</a> {$lang->welcome_pms_usage}
کد php:
<span style="float:left;">{$lang->welcome_current_time}</span>
{
$lang->welcome_back} (<a href="{$mybb->settings['bburl']}/usercp.php"><strong>{$lang->welcome_usercp}</strong></a>{$modcplink}{$admincplink} &mdash; <a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=logout&amp;logoutkey={$mybb->user['logoutkey']}">{$lang->welcome_logout}</a>)<br />
<
span class="links">
<
a href="#" onclick="MyBB.popupWindow('{$mybb->settings['bburl']}/misc.php?action=buddypopup', 'buddyList', 350, 350);">{$lang->welcome_open_buddy_list}</a>{$mood_link}
</
span>
<
a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php?action=getnew">{$lang->welcome_newposts}</a> | <a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php?action=getdaily">{$lang->welcome_todaysposts}</a> | <a href="{$mybb->settings['bburl']}/private.php">{$lang->welcome_pms}</a> {$lang->welcome_pms_usage
مرسی عزیز
این کد هایی که دادی رو تو قسمتی ک گفتی باید کپی کنمشون دیگه.آره؟
اون قبلیا رو پاک کنم و به جاش اینا رو بذارم؟
قبلیارو یه جا ذخیره داشته باش. اینارو جایگزینشون کن