مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: دادن لینک پروفایل به نام کاربری در هدر انجمن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان
چطوری میشه در قسمت هدر انجمن به نام کاربری لینک پروفایلشو داد؟
یعنی وقتی روی نام کاربریش کلیک کنه به پروفایلش بره، مثل وی بی؟
سپاس از پاسختون...Sleepy
هیچکی بلد نیــــــــــــــــــــــست؟Undecided
درود
من در سایت مادر هم مطرح کردم ولی پاسخی نگرفتم.
(۱۳۸۸/۸/۱۷، ۲۳:۱۴:۰۱ عصر)Pars نوشته است: [ -> ]من در سایت مادر هم مطرح کردم ولی پاسخی نگرفتم.

سایت مادر که اصلا به هیچ کس جواب نمیده ! بهتره از جای دیگه سوال کنید البته درخواست webmaster از طریق ویرایش متغیر زبان در فایل global.lang امکان پذیره!
خمون بخش که توی global.lang هست جستجو کنید:

کد:
خوش آمدید
متوجه میشید که بر اساس کد اچ تی ام ال درست شده و شما بادادن لینک عمومی پروفایل کاربر میتونید این کار رو بکنید!
میشه بیشتر توضیح بدید؟Rolleyes
آقا من متغیرشو پیدا کردم، فقط بگید بجای xxx چی بذارم تا نام کاربریش بیاد؟

<a href=\"member.php?action=profile&uid={$mybb->user['uid']}\">xxx<\/a>
در Header Templates > قسمت header_welcomeblock_member
قبل از
کد:
{$lang->welcome_back}
این را قرار بده نتیجه را بگو:
کد:
<a href=/member.php?action=profile&uid={$mybb->user['uid']}</a>
آقا تورو خدا یکی فورا کدهای header_welcomeblock_member رو واسم بذاره، اشتباهی پاک کردم و دیگه هم برنمیگرده به نسخه اصلی
درود
بسته به قالب فرق می کنه ها:
کد:
<span style="float:left;">{$lang->welcome_current_time}</span>
        {$lang->welcome_back} (<a href="{$mybb->settings['bburl']}/usercp.php"><strong>{$lang->welcome_usercp}</strong></a>{$modcplink}{$admincplink} &mdash; <a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=logout&amp;logoutkey={$mybb->user['logoutkey']}">{$lang->welcome_logout}</a>)<br />
                <span class="links">
                    <a href="#" onclick="MyBB.popupWindow('{$mybb->settings['bburl']}/misc.php?action=buddypopup', 'buddyList', 350, 350);">{$lang->welcome_open_buddy_list}</a>
                </span>
                <a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php?action=getnew">{$lang->welcome_newposts}</a> | <a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php?action=getdaily">{$lang->welcome_todaysposts}</a> | <a href="{$mybb->settings['bburl']}/private.php">{$lang->welcome_pms}</a> {$lang->welcome_pms_usage}
صفحه‌ها: 1 2