مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: بدنبال پلاگینی برای شخصی سازی دسترسی ادمین کل
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام .
قبلا اینجا یه پلاگین دیده بودم که میشد باهاش دسترسی های مدیرکل رو شخصی سازی کرد . مثلا یه ادمین کلی ساخت که به یه سری بخشهای خاصی دسترسی داره و از این دست مسائل .
متاسفانه هرچقدر سرچ کردم چیزی عایدم نشد .
اسم پلاگین یادم رفته و ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره کمکم کنه.
پیشاپیش ممنونم .
خوب شما کاربر مورد نظرت رو ادمین کن و از بخش دسترسی های مدیر دسترسیش به بخشهای مختلف رو مشخص کن
یعنی اول مدیرکلش کنم بعد برم دسترسیشو کم کنم ؟ اینو نمیخوام .
میخوام وقتی طرف لاگین کرد به پنل ادمین . فقط اون بخشهایی که براش مشخص شده و بهش دسترسی داره رو بتونه ببینه بقیه چیزا مخفی باشه براش .
کنترل پنل مدیر کل > کاربر ها و گروه ها > دسترسی های مدیر
(۱۳۹۰/۱/۳۱، ۱۲:۱۸:۱۷ عصر)Master. نوشته است: [ -> ]یعنی اول مدیرکلش کنم بعد برم دسترسیشو کم کنم ؟ اینو نمیخوام .
میخوام وقتی طرف لاگین کرد به پنل ادمین . فقط اون بخشهایی که براش مشخص شده و بهش دسترسی داره رو بتونه ببینه بقیه چیزا مخفی باشه براش .

دوست عزیز روشی که گفتم انجام بدین دقیقاً همین کار رو میکنه. پارس جان هم مسیر ویرایش دسترسی رو توی پست قبل گفتن
نقل‌قول: Master. نوشته شده توسط:
یعنی اول مدیرکلش کنم بعد برم دسترسیشو کم کنم ؟ اینو نمیخوام .

دوست عزیز روشی که گفتم انجام بدین دقیقاً همین کار رو میکنه. پارس جان هم مسیر ویرایش دسترسی رو توی پست قبل گفتن
دوستان ببخشیدا
اما اونطوری که دوستمون میگه نمیشه وقتی دسترسی بخشی رو برمیداریم برای اون آدمین دوم یا کسی که به کنترل پنل مدیر کل دسترسی داره و ازش کم میکنیم طرف میتونه اون قسمت کسر شده رو ببینه ولی نمیتونه واردش بشه میگه دسترسی ندارین این دوستمون اینطوری نمیخواد که به مدیر کل دوم گفته بشه که دسترسی ندارین میخواد اصلا نتونه اون قسمت رو ببینه
(البته اینطوری هم میشه مثلا باید کل دسترسی های یک بخش رو ازش کم کنه کلا نتونه بخش سلامتی سیستم رو ببینه که اینطوری نمیخواد طوری میخواد که مثلا بتونه بخش سلامتی سیستم رو ببینه ولی از بینه زیرمجموعه هاش پشتیبانیش یا مثلا کارهای ثبت شده مدیر یا اصلا هر بخشی که خواست رو کاری کنه تا مدیر دیگر نتونه ببینه)Blush
ممنونم از همگی .
اما persiavip عزیز دقیقا منظور منو رسوندن .
من این راههایی رو که گفتید رفتم قبلا . اما میخوام طرف اصلا اون بخش رو نبینه ! که بخواد روش کلیکی اصلا انجام بده . مثلا بخش سلامتی سیستم و اینا رو کلا میخوام مخفی باشه . نه اینکه مشخص باشه اما وقتی روش کلیک کرد بگه شما حق دسترسی به این بخش را ندارید !

باز هم از لطف و وقتی که گذاشتید سپاسگزارم.Heart