مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در آپلودها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دوستان و همکاران عزیز سلام

قبل از شروع صحبتم بگم من قبل از اینکه در این قسمت مطلبی بذارم تو سایت گشتم ولی درخصوص مشکلم جوابی پیدا نکردم و به ناچار این تاپیم رو باز کردم

من بعد از نصب پوسته ی جدید کلا سایتو با پلاگین ها و موارد دیگه درستش کردم که برای من یه حرکته بزرگی بود که در این بین هم کمی خرابکاری شد که با کمک یکی از دوستان مشکلاتش رو حل کردم ولی بعد از گذشت چند وقت یهو و بی دلیل آپلود های قدیمیمو نشون نمیداد (مخصوصا عکس های قدیمی که آپلود شده بود) و در آپلود های جدید هم به ندرت درست نشون میده و با بیشتر فایهای زیپ و رار رو که آپلود میکنی بعد ار دانلود اصلا باز نمیشن و مشکل دارند

کارهایی که تا الان انجام دادم ولی به نتیجه نرسیدم:
1 - نصب مجدد و به طور کامل ورژن 1.6.2 به مهراه فارسی ساز گروه مای بی بی ایران
2 - غیر فعال کردن تمامی پلاگین ها
3 - تععین دسترسی های فایل های هاست به توسط آموزش گروه مای بی بی ایران
4 - پیگیری سرور و اطمینان از درست بودن آن

دیگه نمیدونم باید چکار کنم؟
کسی هست که بتونه کمک کنه؟
دسترسی پوشه آپلود و پوشه داخل که آن که نامش تاریخ همین ماه باشد را 777 قرار دهید.
علی جان سلام

خسته نباشید

ممنونم از راهنماییت ولی من این کار رو کردم ولی جوابی نگرفتم!Confused
اگر کسی از دوستان میتونه لطفا راهنمایی کنه ، مشکلم خیلی حده!Confused
دوستان کسی نیست که در این خصوص اطلاعات داشته باشه؟Confused

پارس عزیز شما میدونید من دیگه باید چکار کنم؟Confused
علی جان سلام
خسته نباشید
علی جان من مشکلم حاده!
میتونید کمکم کنید؟

واقعا شرمنده ی شما دوستان هستم که انقدر زحمت میکشید

ایشااله بتونم جبران کنم
مسیر آپلود پبوست ها را تغییر ندادید؟
پیکربندی > Server and Optimization Options
(۱۳۹۰/۱/۲۷، ۰۱:۰۹:۴۲ صبح)Pars نوشته است: [ -> ]مسیر آپلود پبوست ها را تغییر ندادید؟
پیکربندی > Server and Optimization Options

علی جان سلام
مرسی از راهنماییت ولی اونجا رو هم نگاه کرده بودم ، مسیر دقیقا درسته
نمیدونم باید چکار کنم؟
ورژن مای بی بی رو هم از همین جا دان کردم و با آموزشی که داده بوددید نصب کردم، میگم نمیشه همه ی ورژن با پوسته و پلاگین ها رو پاک کنم و بعد دوباره دقیق نصبشون کنم؟
با این کار به مشکلی بر نمیخورم؟ تشکرها ، ارسال ها ، رتبه ها و غیره پاک نمیشه؟

علی جان در اصل مشکل من باید چیزه دیگه ای به غیر از این تنضیمات باشه ، آخه اکثریت آواتار ها نشون میده ، و قسمتی از آپلود های قدیمیو هم نشون میده و اکثریت آپلود های جدیدو هم نشون میده ، فقط تو بعضیاشون مشکل دارم و برخی از فایلها که جدید آپ میکنند

پوشه ی آپلود تو هاستو هم تماما دسترسیهاشو 777 گذاشتم ، تو ادمین هم تماما تنظیماتشو با لوکالم ست کردم ولی باز جواب نگرفتم
علی جان یه پیشنهاد دیگر هم دارم که بیام تو لوکالم یک بار کامل و به صورت دقیق همه ی موارد رو نصب کنم و پلاگین ها و همه ی تنظیمات رو انجام بدم بعد که کارم تموم شد از فایلهام تو هاست یک بک آپ بگیرم بعد کلا اینی که تو لوکالم طراحی کردم رو آپ کنم

اینطوری شاید مشکلم حل بشه

راستی با این روش سایتم به مشکل برنمیخوره؟
دوستان عزیز سلام

لطفا اگر در خصوص چندتا سوال من که از دیروز مطرح کردم و آخریشم امروز بود اگر کسی اطلاعاتی داره بهم بگه ممنون میشم ، خیلی مشکلم حاده!Confused
صفحه‌ها: 1 2