مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: ارور عجیب و قاطی کردن ادیتور پیشرفته
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام ببخشید من یه مشکل دارم

مشکل من ادیتور پیشرفتس

التماس میکنم تا اخر بخونین
Undecided

من خیلی وقت پیش اولین ادیتوری که برای انجمنم نصب کردم هات ایدتور بود Hoteditor

بعدش کار نکرد چون اشتباه نصب کرده بود تا الان که کلی از هاست و همه چی سر در میارم گفتم این پلاگین فضای زیادی از هاست رو گرفته بعد اومدم دوباره دانلود کردم ازینجا تک تک فایلهای درونشو که بود رو از هاست حذف کردم(یعنی داخل پلاگین هاست ادیتور هرچی دیدم هر فایلی دیدم تو هاست گشتم و حذفش کردم)

بعد این کار با این مشکلات مواجه شدم

یک انجمنم بالا نمیاد (که بخاطر حذف فایل class_parser.php بود اینو دوباره از هات ادیتور گرفتم نصب کردم درست شد)

بعد دیدم ویرایش سریع کار نمکنه که این دو فایل جاوا رو دوباره از هات ادیتور گرفتم نصب کردم درست شد (thread و post) بعد این مشکلم رفع شد

حالا مشکل بعدیم یکی در برچسب هاست که هیچ تغییری ندادم بالا زیر عنوان اصلا نیست که برچسب وارد کنیم دو اختلال در سایزو فنت ادیتور که هرکاری کردم نصب نشد
رفت دوباره مای بی بی دانلود کردم class_parser.php این فایل رو از توش گرفتم و جایگزین کردم بازم درست نشدSad اینم فیلم کم حجمیه لطف کنین ببینین مشکل رو http://www.up.iranblog.com/images/hntkn1...swik6h.zip
این فیلم مشکل قاطی کردن سایز ادیتور رو نشون میده
بعد یکی گفت دوباره هات ادیتور رو نصب کن فعال نکن من نصب کردم فعالم کردم خیلی خوب کار کرد
میگفتم با اکسپلور کار نمیکنه ولی بخوبی کار کرد میگفتم راست چین نمیشه شد کلا هر مشکلی که گفتن رو دیدم هیج گونه مشکلی نداشت حتی ادیتور قبلی رو واسه یاداشتهای پروفایل قرار دادم همه چیز خوب بود ولی یه آپلود سنتر داره این ادیتور که خوشم نیومد و اینکه قرار نسخه جدید و بهتر و مطمئنش بیاد واسه همین غیر فعالش کردم قبلی رو دوباره گذاشتم ولی بازم قبلی همین مشکلارو داره اختلال در فنت و سایزSad با وجود دوباره فایل های هات ادیتور باز مشکله برچسب ها و ادیتور پیشرفتم حل نشد در ضمن پلاگین هات ادیتور رو فعال کردم برچسب ها دوباره برگشتن سرجاشون !!! نمیدونم چرا اینطوری میشه الانم اساسی پشیمونم که این پلاگین رو حذف کردم و این همه مشکل در اومد - من الان میخوام ادیتور پیشرفته برگرده سرجاش همه چیش مثه قبل و برچسب ها این دوتا مشکل حل شن دیگه هیچ مشکلی سایتم نداره و مای بی بی مزاحم هیچکی نمیشم ممنون میشم کمک کنی
بدجور بی حالو کسل کرده منو الان ساعت 6 صبحه که اصلا خوابم نبرده به خیلیا رو کردم ولی نشد Sad
[/quote]

اینم الان شد

همین الان بازی انلاین میکردم متوجه این پیام شدم!!

http://www.up.iranblog.com/images/4isqqf...qj4lhy.gif

این ارور زیر بازی انلاین میاد

میگم شانس ندارم همینه

کلا هر صفحه ایی به این صورت میاد اون ارور زیرشه!

www.superstar20.ir
دلیل اون ارور رو فهمیدم چیه خوشبختانه

یه پلاگین بود برای امارگیر گوگل که نصب کردم اون ارور رو داد غیرفعال کردم خداروشکر درست شد
ترسیده بودم ویروسی شده سایت

الان نگاه کنین پلاگین هات ادیتور بخوبی برای من کار میکنه الان فعالش میکنم برچسب هام میاد ولی روی قبلی چرا نمیاد موندم

[تصویر:  re0naauz1d1xjtrb6o1c.gif]

این هات ادیتور از دوتا چیزش ناراضیم

یکی اپلود سنتر داره که باید یطوری غیرفعالش کنم
یکی تو امضا برای کاربرا اصلا کار نمیکنه باید فنت کوچیک امضاشون باشه

یکی دیگه هم همون مشکل قاطی کردن فنتارو داره

الان من فقط میخوام ادیتور قبلی برگرده و برچسب ها همین

بعد یه بکاب میگیرم دیگه شرمو کم میکنم ازینجا Big Grin
یه روز گذشت یکی جواب مارو نداد

بابا واسه چند نفر دیگم این مشکل درست شد ولی حلش کردن منم روش رو زدم نشد

راهنمایی کنین دیگه مشکلی نیست که واسه اولین بار اتفاق افتاده باشهConfused
بنی ادم اعضای یکدیگرند....
حداقل یه مدیر بیاد جواب بده که نمیدونه مشکل چیه ماهم بدونیم بلد نیستین

انقدر منت کشی نکنیم - خداییش مشکله بزرگی نیست میدونین ممنون میشم جواب بدین
نمیدونین بگین نمیدونیم چیه منم انقدر پست اسپم ندمUndecided
شما اگه برای خودت مشکل درست نمی کردی پشتیبانی می شدی.
حالا برو 20 تا دیگه یوزر بساز.
بسته شد.