مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: برداشتن عکس نشان دهنده آنلاین یا آفلاین بودن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
باسلام

من در قالب پست بیت مشخصه onlinestatus رو برداشتم اما همچنان در کنار نام کاربری موجوده.از جای دیگه هم باید برداشته بشه؟
postbit_author_user و postbit هم یه چک بکن اگه باز درست نشد از کدهای postbit_online و postbit_offline و postbit_away یه پشتیبان بگیر و کدهاشون رو پاک کن
(۱۳۹۰/۱/۲۴، ۱۹:۲۴:۴۱ عصر)Cancer9003 نوشته است: [ -> ]postbit_author_user و postbit هم یه چک بکن اگه باز درست نشد از کدهای postbit_online و postbit_offline و postbit_away یه پشتیبان بگیر و کدهاشون رو پاک کن

مشخصه رو از postbit برداشتم و اضافه کردم به postbit_author_user .منتها نمی خوام کنار اسم کاربر باشه واینکه الان همون عکس رو آوردم کنار دیگر جزئیات کاربر.فقط میخوام کنار اسم کاربر نباشه

يعني ميخواين تصوير آنلاين رو توي پست بيت داشته باشين ولي در جايي جز كنار نام كاربر؟
(۱۳۹۰/۱/۲۵، ۰۰:۱۴:۴۳ صبح)Cancer9003 نوشته است: [ -> ]يعني ميخواين تصوير آنلاين رو توي پست بيت داشته باشين ولي در جايي جز كنار نام كاربر؟

دقیقا
خوب باید جای متغیرش رو تغییر بدین. میخواین کجا قرار بگیره؟ پست بیت عمودیه یا افقی؟
قالبها و پوسته ها
قالب مورد نظر
Post Bit Templates >> و postbit_online کدهارو پاک کنید
متغییر
کد php:
{$lang->postbit_status_online

قرار بدید در postbit_author_user
(۱۳۹۰/۱/۲۵، ۱۹:۳۰:۵۴ عصر)ZEUS نوشته است: [ -> ]قالبها و پوسته ها
قالب مورد نظر
Post Bit Templates >> و postbit_online کدهارو پاک کنید
متغییر
کد php:
{$lang->postbit_status_online

قرار بدید در postbit_author_user

پست بیت عمودی

کدهای postbit_online رو پاک کردم.نشان دهنده آنلاین بودن رفت و چون کدهای آفلاین رو پاک نکردم بازم کنار اسم کاربر مونده(اونم پاک کردم)

و اینکه با این کار در پست بیت همه رو آنلاین نشون میده (حتی کسی که آفلاین هست)
نقل‌قول: و اینکه با این کار در پست بیت همه رو آنلاین نشون میده (حتی کسی که آفلاین هست)
متوجه منظورتون نشدم!!!
شما برید از قالبتون تو کنترل پنل ادمین خروجی بگیرید و بانرم افزار ادیتور کد بازش کنید و هر چی متغییر افلاین انلاین هست برش دارید جونتونو خلاص کنید و دوباره نصب کنید
و یا اصلا دسترسی پیام خصوصی کنید درست کنم