مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در اجرای Mybb بر روی لوکال هاست
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود دوستان
من به پیشنهاد یکی از دوستان Mybb رو برای انجمنم انتخاب کردم. و طبق آموزشی که توی این انجمن توسط دوستان گذاشته شده بود mybb رو روی لوکال هاست نصب کردم. و به صورت کامل هم نصب شد. اما زمانی که می خوام وارد انجمن بشم با ارور زیر مواجه می شم. البته قبل از نصب هم زمانی که داخل لوکال هاست روی Mybb کلیک کردم باز هم همین ارور رو داد و با آدرس دادن در Address bar تونستم Mybb رو نصب کنم.
اگر دوستان لطف کنند و راهنمایی کنند ممنون می شم.
با تشکر
[تصویر:  1257001702.png]
شما فایل install.php رو پاک کردی؟
نه پاک نکردم
خب بعد از اینکه نصب کردی باید فایل install.php رو پاک کنی
الان برو این فایل رو از توی پوشه install حذف کن خبرش رو بده
Kevin عزیز
فایل install.php رو پاک کردم اما باز هم مشکل رفع نشده و همین ارور رو می ده.
درود
مشکلیه که من تا به حال ندیده بودیم.
همه چیز را از اول تکرار کنید. در نهایت از برنامه لوکال هاست دیگری استفاده کنید.
Pars عزیز
درود
بارها و بارها این کار رو انجام دادم. حتی روی هاست هم که می خواستم نصب کنم مشکل داشتم البته این ارور نبود ولی با راهنمایی های شما در انجمن تونستم روی هاست نصب کنم.
من از سه جا mybb رو دانلود کردم و با لوکال هاست های Wamp و easy php استفاده کردم اما دائما همین ارور رو می ده
من هم زمانی ویندوزم کلا با لوکال هاست مشکل داشت که وقتی عوض کردم درست شد.
Pars عزیز
با عوض کردن ویندوز هم مشکلم حل نشد. البته این نکته رو بگم که من با mybb این مشکل رو دارم و با joomla و Phpbb هیچ مشکلی ندارم و براحتی نصب می کنم و استفاده می کنم.
شما با easyphp 1.8 کار کن نسخه 2ش یه مشکلاتی داره البته برای مای بی بی بهتره از wamp استفاده نکنی .