مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: سیستم محرومیت ضعیف مای بی بی مشکله تمام وب مسترها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود و سلام خدمت تمامی مدیران و کاربران و قدرشنان بهترین پشتیبانی مای بی بی

من میخواستم دنباله یه راه حل باشیم واسه اینکه چطوری میشه زمانی کاربری محروم میشه کلمه خروج اون بالا واسش نمایش داده نشه طوری که خروج نزنه سریع عضو شه مثه وی بی سیستمش قوی باشه

فقط همین درخواست کوچیک رو دارم شک ندارم کلمه خروج برداشته شه فقط دلیل محرومیت نوشته بشه امنیت مای بی بی میاد بیرون و هرکی نمیتونه خرابکاری کنه توی سایت ها

ممنون میشم پلاگینی یا تغییر در کدی بگین که خروج رو برداره واسه محروما

فقط تورو خدا نگین حذف کوکی سخت نیست

خیلیا بلد نیستن کلا خیلی بیشتر طرفو تو دردسر میندازه

به نظره من زشته واسه مای بی بی کلمه خروج اون بالا باشه و سریع خروج بزنه انگار نه انگار که محروم شده طرف

کوکی خیلی کارا میتونه کنه و اذیت میکنه طرفو اساسی

منتظر هنرمندی دوباره (حامد،مهدی، و پارس عزیز هستیم)Heart
شما لینک انجمنتو قرار بده!
دستور شما انجام شد قربانSmile
نه عزیزم اگه این بود که اصلا نمیگفتم

شما متنو کامل بخون لطفا

اصلا ای پی رو کاری ندارم الان سه تا از دوستام به یه آی پی میان یکیشو بن کنم تکلیف اون دوتا چی میشه؟ من خودم تو بن کردن ای پی هزارتا ترفند دارم اصلا بن ای پی منظورم نیست

من فقط میخوام کلمه خروج مثه وی بی برای کاربران محروم برداشته شه همین برداشته شه خیلی خرابکاری تو سایتای مای بی بی کم میشه
میدونم عزیز

ولی واسه مای بی بی زشته یکی رو محروم کنه یه خروج بزنه دوباره وارد شه کلمه خروج اون بالا خیلی ضایست حداقل مثه وی بی باشه فقط پیام میده

من میخوام راهی باشه بدونه ای پی عوض کردن محروم باشه الان بن شه یوزش کی گفته ای پی عوض کنه باز میشه؟

الان فلاش چت ها یه BAN PC دارن که خیلی عالیه بدونه ای پی بن کردن

بن کردن ای پی اشتباه خیلی با ایرانسلن ای پی هاشون مثه همه

الان شما بجای حمایت از من داری دلیل هایی میاری که اصلا کاربردی ندارن هنوز بلایی که روی سایت ما اومده واسه شما نیومده بذار یکم چند نفر اذیت کنن شمارو بعد شک ندارم شماهم میای جز همین منتقدان سیستم محرومیت ضعیف مای بی بی

اصلا بن ای پی هم کنیم بازم میتونه بیاد کاری نداره که

الان این همه روی سخترین پلاگین ها کار شد الان نمیتونم کاری کنن فقط کلمه خروج برداشته شه واسه محروما یه پیام نمایش بده؟

شک ندارم اقای پارس و حامد عزیز بخوان همین الان یا با تغییر تو قالب یا ساخت یه پلاگین میتونن این مشکل بزرگ رو حل کنن
جناب پارس شما هم بی دلیل محروم کردین متاسفم واستون
واقعا که چه آدم هایی پیدا میشن میان از اینهمه امکانات و دسترنج بقیه دوستان استفاده میکنن آخر سر هم میگن نمیتونین جواب بدین یا ... به جای تشکر کردن واقعا که مثال نمک خوردن و نمکدون شکستن همینه
تو که اینهمه ناراضی هستی ازینجا برو یک انجمن دیگه پیدا کن و جوابای سوالاتتو بگیر یا اصلا برو به همون سایت مادر ببین میتونی یکی از کلمات اونارو ترجمه کنی فکر نکنم چون اگر اینکارو میتونستی بکنی یکم سطح سوادت بالاتر بود نمیومدی اینکارو نمیکردی و یکم براخودتون لااقل احترام قائل بودین
خداییش شرط میبندم تمامه پلاگین هات اگر نباشه95درصد پلاگین هاتو ازینجا دانلود کردی و برای فعال سازی یا درست کار انداختن بیشترشون هم اومدی از همین سایت کمک گرفتی و انجمنت از طریق همین سایت پابرجاست و تاالان به مشکلی برنخوردی یا خوردی سریع بهت راهنمایی کردن حالا آموزش ها/درخواست ها و هماهنگ سازی ها و.....به کنار)ولی الان داری چیکار میکنی مزد زحمات اینهمه آدم داری چطوری میدی !!!!واقعا تاسف داره
درضمن شما که خودت میگی نمیتونین چیزی از خودتون درست کنید لطفا کمی به حرفتون فکر کنین و لااقل یکطوری باشه یکم با عقل بخونه !!!!
یک نمونه ساده میزنم همین ادیتور پیشرفته ای که الان دارین رو انجمن خودتون استفاده میکنین ساخت همین انجمن و کاربراش هست یا نمیدونم چت باکس سیستم اتصال به بانک و گروه های اجتماعی یادداشت های پروفایل شبیه وی بی و ......... خیلی هایه دیگه اصلا اونا به کنار از همین فارسی ساز اینجا که کلی براش زحمت کشیده شده دارین استفاده میکنین!!!!
خداییش من یکی که شرمنده شدم از کارها و حرف های شما در مقابل دوستانی که اینجا زحمت میکشنConfused
دوست عزیز فکر نکنم این موضوع به شما ارتباطی داشته باشه
کمتر جلو اقای پارس خودشیرینی کن واسه اینکه مدیر کنه شمارو اینجا :p

پارس عزیز ترجمه کرده دمشم گرم قربونه دستش

ولی یه بهونه گیراورده هی ثبت نام با چند نام کاربری و فلان

منو هرکاری کنین میام ولی این رسمش نیست بی دلیل محروم شدم حالا یبار عضو شدم هی محروم میکنین محروم نکنین من عضو نشم من نه توهینی میکنم نه به کسی کاری دارم میام کمکم میکنم بعد محروم میشم سوز داره
(۱۳۹۰/۱/۱۷، ۲۰:۱۳:۴۸ عصر)*F-Majidi* نوشته است: [ -> ]درود و سلام خدمت تمامی مدیران و کاربران و قدرشنان بهترین پشتیبانی مای بی بی

من میخواستم دنباله یه راه حل باشیم واسه اینکه چطوری میشه زمانی کاربری محروم میشه کلمه خروج اون بالا واسش نمایش داده نشه طوری که خروج نزنه سریع عضو شه مثه وی بی سیستمش قوی باشه

فقط همین درخواست کوچیک رو دارم شک ندارم کلمه خروج برداشته شه فقط دلیل محرومیت نوشته بشه امنیت مای بی بی میاد بیرون و هرکی نمیتونه خرابکاری کنه توی سایت ها

ممنون میشم پلاگینی یا تغییر در کدی بگین که خروج رو برداره واسه محروما

فقط تورو خدا نگین حذف کوکی سخت نیست

خیلیا بلد نیستن کلا خیلی بیشتر طرفو تو دردسر میندازه

به نظره من زشته واسه مای بی بی کلمه خروج اون بالا باشه و سریع خروج بزنه انگار نه انگار که محروم شده طرف

کوکی خیلی کارا میتونه کنه و اذیت میکنه طرفو اساسی

منتظر هنرمندی دوباره (حامد،مهدی، و پارس عزیز هستیم)Heart

الان کسی نه حوصله کوکی حذف کردن داره نه وقتش که تمام سایتایی که رفته پاک میشه و ارزششو ندار یکی توهین کنه میره ولی کلمه خروج اون بالا واقعا وسوسش میکنه یبار کیلیک میکنه میبینه محرومیت دراومده دوباره میاد توهین میکنه

همش که مدیر نیست یدفه دیدین اومد کله سایت رو توهین کاری کرد کی میخواد پاک کنه این همه توهینو

خداییش کلمه خروج بد مشکلیه برای محروما مثه وی بی برداشته شه یه پیام محرومیت بیاد حله

کسی موافقه حرفه مرام داشته باشه تشکر بزنه قربونه همتون
نقل‌قول: دوست عزیز فکر نکنم این موضوع به شما ارتباطی داشته باشه
کمتر جلو اقای پارس خودشیرینی کن واسه اینکه مدیر کنه شمارو اینجا

پارس عزیز ترجمه کرده دمشم گرم قربونه دستش

ولی یه بهونه گیراورده هی ثبت نام با چند نام کاربری و فلان

منو هرکاری کنین میام ولی این رسمش نیست بی دلیل محروم شدم حالا یبار عضو شدم هی محروم میکنین محروم نکنین من عضو نشم من نه توهینی میکنم نه به کسی کاری دارم میام کمکم میکنم بعد محروم میشم سوز داره
اولا باید بگم من نمیخوام اینجا مدیر بشم چون مدیرشدن در اینجاشرایطی رو لازم داره(ازجمله فکرکنم بلد بودن html وphp وکلا ساختن پلاگین و یک تجربه بالا)که من هیچکدوم رو ندارم!!!!!!!!!!!!
دوما به ما هم ربط داره چونکه بخاطر وجود یک همچون آدم هایی مهدی نمکی عزیز مارو از کارهای خوب خودشون محروم کردن جناب کوین عزیز داشتن کنار میکشیدن فانست عزیز چندوقتیه نمیاد و ....
و راجب بهونه ثبت نام با نامه کاربری باید عرض کنم من خودم الان دوتا یوزر اینجا ساختم ولی اطلاع رسانی کردم و تا الان هم چندبار نتونستم با یوزر اصلی خودم وارد شم با اون وارد شدم و بعد با یوزر اصلیم درست شده اومدم ولی این مشکل شمارو نداشتم تا جایی که من یادمه دلیل اخراج شدن شما یکچی دیگه بوده نه عضو شدن با چند نامه کاربری Dodgy

صفحه‌ها: 1 2