مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در کوکی ها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
دوستان من ایکون های انجمنم رو پاک کردم بعد 3تا جدید on.of.offlock آپلود کردم
حالا هربار باید Ctrl+F5 زد تا ایکون های جدید نشون داده شه درغیر اینصورت همون قدیمی ها رو نشون میده
چه کنم ؟
فرمت gif هستش
هربار که ctrl+F5 می زنی درست میشه
ولی دوباره ریفرش می کنی همون قبلی ها رو نشون میده
file type در winrar بزرگ نشون داده میشه یعنی PNG ولی اسم فایل اینطوریه on.gif
الان باید تغییر بدم فرمتشو؟
با چه برنامه ای ؟
ببین دوست من یه کار راحت تر : آپ که کردی >>فایل رو ، رو هاستت rename کن >> و درست مثل همون فایل قبلی نامگذاری کن ( با توجه به کوچک و بزرگ بودن حرف و پسوند )

موفق باشید Heart
درست نشد
من اصلاً این 3 تا فایل رو پاک هم می کنم از هاست باز همون آیکون های قبلی نشون داده میشه و یکبار که ctrl+F5 میزنی نشون میده عکسی نیست ولی اگه دوباره بری تو سایت آیکون های قدیمو نشون میده

hamidtbt

من نمیدونم عکسی قبلیت چی بوده ولی عکس جدید که برای من نشون داد عکس پرچم اینتر میلان هست اگه جدید همونه مشکل از مروگت هست که نشون نمیده . در غیر اینصورت مطمئن باش عکس های را درست آپ کرده باشی.
باید عکس های را در این مسیر آپ کنی

http://www.interfc.ir/images/on.gif
عکس های قدیم همه اینطور بودن فقط فرقشون تو قفل و روشنیشون بود [تصویر:  on.gif]
عکس جدید شکل کلیش اینه [تصویر:  off.gif]
هرکاری کردم درست نمیشه با سیستم های دیگه که تاحالا باهاشون تو سایت نرفتم هم امتحان کردم
قر قاطی نشون میده
یکبار فقط برای انجمن های بدون ارسال رو عوض کرده یکبار هیچیشو
عکس های قدیم همه اینطور بودن فقط فرقشون تو قفل و روشنیشون بود [تصویر:  on.gif]
عکس جدید شکل کلیش اینه [تصویر:  off.gif]
هرکاری کردم درست نمیشه با سیستم های دیگه که تاحالا باهاشون تو سایت نرفتم هم امتحان کردم
قر قاطی نشون میده
یکبار فقط برای انجمن های بدون ارسال رو عوض کرده یکبار هیچیشو
کسی نمیدونه ؟
درود
دوست گرامی به این خاطره که تو کش هاست نشسته
واین کار هم کار شما نیست
اموزششو گذاشته بودم برید ببیند طبق اون جلو برید درست میشه موفق باشید Smile
(۱۳۹۰/۱/۱۷، ۲۱:۰۷:۵۲ عصر)smz1368 نوشته است: [ -> ]کسی نمیدونه ؟

اگه مرورگرت رو عوض کردی - کش مرورگرت رو پاک کردی و باز همین مشکل رو داشتی یعنی کش سمت سرور هست . من هم دو روز پیش همین مشکل رو پیدا کرده بودم اولا مثل تو بود بعدا حاد تر شد! (تاپیکش هست) . یکی از دوستان لطف کرد پیگیر کارم شد گفت مشکل از کش سمت سرور بود اونها رو پاک کرد حل شد . چجوریشو نمیدونم . ولی با مدیر هاستت تماس بگیری باید کمکت کنه .