مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در ورود به مدیریت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام به دوستان اول از همه معذرت میخوام احتمالا تکراری هست این مطلب . اما هرچی تایپیک ها رو خوندم مشکل رو نتونستم پیدا کنم .

من تو خود تالارم مشکلی ندارم یعنی کاربرا و یوزر ادمین خودم تو تالار راحت کار می کنن . اما تو پنل مدیریت مای بی بی هر قسمت رو که باز می کنم دوباره یوزر پسورد میخواد . فایل ستینگ رو هم چک کردم مشکلی نبود توش .. جایی دیگه ای رو هم دستکاری نکردم که بخواد موردی پیش بیاد . اگر دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم .

بازم معذرت .
اگه فايل ستينگ مشكل نداره بايد كوكي هاي مرورگرتون رو پاك كنيد. با مرورگر ديگه اي امتحان كنيد ببينيد مشكل هست يا نه اگه نبود مشكل همونيه كه گفتم
تاپیک : "مشکلات ورود"
شرمنده پارس عزیز .

اما من تایپیک ها رو خوندم . تما اونها رو چک کردم .

کوکی های مرورگر رو پاک کردم از سه مرورگر اکسپلورزه . فایرفاکس و گوگل کروم تست زدم ... اما همچنان مشکل پابرجاست .

تنها مساله ای که هست گزینه Send No Cache Headers تو پنل مدیریت هست که زده خیر . هر کار کردم بله کنم نشد چون همش خروج میزنه و دوباره صفحه میاد و باز نمیشه تغییر داد ....

نمی دونم چه باید کرد دوستان اگر کسی میدونه کمک کنه . بازم میگم تو خود تالار مشکلی نداریم ... فقط کنترل پنل مدیریت مای بی بی .
دوستان کسی نفهمید این مشکلش چیه ؟
درود
عزیزه من این مشکل بارها بیان شده
مشکل از کوکیها هست اون رو درست کنید بعضی اوقات دچار این مشکل میشه
موفق باشید
من کوکی ها رو دوباره چک کردم . به این صورت هست

کد:
$settings['cookiedomain'] = "mysite.com";
$settings['cookiepath'] = "/";
$settings['cookieprefix'] = "/";
تنظیمات باید این باشه
کد:
$settings['cookiedomain'] = ".mysite.com";
$settings['cookiepath'] = "/";
$settings['cookieprefix'] = "/";
بله تنظیمات به همین صورت هست اون نقطه رو جا انداخته بودم ....

تنظمیات درسته اما مشکل همچنان هست ...
با سلام
آدرس انجمن شما چیه ؟
وقتی می خواهین وارد پنل مدیریت بشید با چه آدرسی وارد می شید ؟