مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل با پلاگین های "سپاس" و "یاداشت در پروفایل"
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام . بعد از اتفاقی که برای تالار تازه تاسیسمون افتاد یه تالار دیگه نصب کردم و بعد آخرین بک آپ رو ریستور کردم .
و اینم بگم که برخلاف دفعه قبل که کلی پلاگین جور و اجور نصب کرده بودم این دفعه تعداد پلاگین هارو خیلی کم کردم و پلاگین های اصلی که بکارمون می اومدن رو نصب کردم . مثل سپاس - مثل یاداشت در پروفایل - آمار انجمن و از این دست چیزا .
اما متوجه شدم اولا پلاگین سپاس از کار افتاده و کار نمیکنه و یه ارور عجیب غریبی میده :

از طرفی دیدم فعال کردن پلاگین "یاداشت در پروفایل" باعث ایجاد کلی خطا و هشدار بالای صفحه تالار میشه .
پلاگین یاداشت پروفایل رو غیر فعال که میکنم پلاگین سپاس دیگه این ارور ها رو نمیده! اما انگار تو دیتابیس ذخیره نمیشه چیزی چون دوباره صفحه رو رفرش کنم میبینم که تنکسی وجود نداره .
اینم بگم که من پلاگین سپاس رو غیر فعال - انیستال و بعد نصب و فعال هم کردم بازم فرقی نکرد .
من عکس ارور ها رو ضمیمه کردم . ممنون میشم یکی کمک کنه این مشکلات رو مرتفع کنم .

با سپاس
[attachment=3241][attachment=3242][attachment=3243]
کسی کمکی نمیتونه بکنه ؟Sad
در قالب دیگری تست کنید.
برای رستور کردن بک آپ نباید انجمنو نصب کنید. فقط فایل هارو آپلود می کنید و بک آپ رو وارد می کنید.
سلام .
دستتون درد نکنه . الان مشکل اون ارورهای بالای صفحه رفع شده . پلاگین سپاس هم ارور نداد دیگه اما هر بار صفحه رو رفرش میکنم تنکس ها هم میپره . (یعنی در اصل اصلا ذخیره نمیشن تو دیتابیس انگار)
پلاگین یاداشت در پروفایل هم وقتی تو تنظیماتش ایجکس فعال باشه وقتی پست میزنم الان دوبار یک کامنت رو مینویسه . قبلا اینطوری نبود . مجبور شدم اون تیک آجاکس رو وردارم .

خیلی ممنونم از وقتی که میزارید Heart
آقایون کسی نبود ؟
من تو تاپیک های قدیمی سرچ کردم کسی مشکل منو نداشت . ارور میداداما تنکسشون ثبت میشد!
مال من دیگه ارور نمیده! اما کما فی السابق چیزی رو هم ثبت نمیکنه! اون وقتی هم که ارور میداد چیزی رو هم ثبت نمیکرد!
اون پروفایل کامنتم گشتم چیزی پیدا نکردم که کسی مشکل منو پیدا کرده باشه .
اگه میشه یه راهنمایی بکنید خدا خیرتون بده
پیشاپیش ممنونمHeart
من رفتم تو تنظیمات سرور و یه چیزی رو دست زدم - اون لودینگی که بین هر پست و کامنت می اومد (فرندلی ریدایرکشن ) رو حذف کردم این اکی شد .الان چک کردم دیدم اگه کسی تاپیک جدیدی بزنه و پست بزنه میشه تنکس داد اما پست ها و تاپیک های قدیمی تنکساش ثبت نمیشه . اما هنوز با پست ها و تاپیک های قدیمی مشکل داره .

--------
یاداشت در پروفایل هم که وقتی آژاکسش فعال بود دوتا پست میزد مشکلش برطرف شده شکر خدا .
----------
امیدوارم این تاپیک هم بدرد سایر افرادی که این مشکل براشون خدای نکرده پیش اومده بخوره و مشکل گشا باشه .
یا حقHeart