مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پیوست کردن فایل های بالای 5MB
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2

سلام

دوستان من الان یک مشکل اساسی با پیوست کردن فایل دارم ، من هر سری میخوام فایل هایی با حجم 5MB به بالا رو پیوست کنم همینطور لود میشه آخرش هم پیوست نمیشه ، البته هم حجم فایل های پیوستی که میخوام بکنم (rar) در کنترل پنل نیز بردم تا 20MB و فایل های بالای 5MB اصلا پیوست نمی شند ،

راهی برای حل این موضوع نیست ؟

نمیخوام هم خودم دستی توی سرور آپ کنم ، پلاگین فایل پیوست رو نصب کردم (مثل همین انجمن) و به خاطر زیبایی این پلاگین نمیخوام یک لینک خشک و خالی بگذارم .

الان دقیقا 5-4 تا 12MB دارم و تعداد زیادی 7-5 مگ که موندم چه جوری پیوست کنم .

ممنون می شم کسی راهنمایی کنه .

بدرود .
به چه صورت ؟

یک فایل rar با مثلا 12MB که توش یک فایل PDF هست ؟

یعنی حجم بالا آپ نمیشن ؟

(۱۳۹۰/۱/۱۲، ۱۴:۲۳:۲۲ عصر)turboo نوشته است: [ -> ]به چه صورت ؟

یک فایل rar با مثلا 12MB که توش یک فایل PDF هست ؟

یعنی حجم بالا آپ نمیشن ؟

اگر سرور رایگان هست تا 1.5 مگ بیشتر نمیتونی up کنی. اگر هم سرور گرفتی فایل php.ini سرور را ویرایش کن و مقدار upload_max_filesize را در این فایل بالا ببر
سرور اختصاصیه !

آقا php.ini به اندازه فضای خالی هست و ما میتونیم تا اندازه ای که هارد سرور جا داشته باشه آپ کنیم .

من رو آپ تو سرور که مشکلی ندارم عزیز ، من فقط مشکلم رو پیوست حجم بالاست .

آقا php.ini به اندازه فضای خالی هست و ما میتونیم تا اندازه ای که هارد سرور جا داشته باشه آپ کنیم .

(۱۳۹۰/۱/۱۲، ۱۴:۳۵:۲۵ عصر)turboo نوشته است: [ -> ]آقا php.ini به اندازه فضای خالی هست و ما میتونیم تا اندازه ای که هارد سرور جا داشته باشه آپ کنیم .

خب توی این فایل مقدار ماکسیمم آپلود از طریق php پنج مگ تعریف شده به همین دلیل نمیتونید بیشتر از این از طریق فایلهای پیوست up کنی. اگر دسترسی داری ویرایش کن اگر هم نه به مسئول سرور اطلاع بده برات افزایش بده...
بله دقیقا همینطوره 5MB تعریف شده بود ، درست شد ، حالا دوباره پیوست میکنم ببینم درست شد .

آقا الان PHP.ini رو ویرایش کردم و حجم رو بردم بالا ، از طریق Cpanel , FTP میتونم هر مقداری که بخوام آپ کنم اما هرکاری میکنم پیوست نمی شه .

حالا یک سوال :/

میشه من خودم به طور دستی از FTP آپلود کنم و به طوری که به بتونم در کنترل پنل خودم اون رو بعنوان پیوست های خودم قرار بدم ؟

مقدار post_max_size و memory_limit در php.ini که ویرایش کردید باید از upload_max_filesize بیشتر باشه مثلا اگر upload_max_filesize را 10 قرار میدی اون دوتا را 12 بگذار
دقیقا به همین اعداد تبدیل شده است . اما باز مشکل برقراره ،

البته میخواستم بدونم میشه من دستی آپ کنم اما یک جوری باشه بتونم تو پیوست هام بیارم ؟
درود
دوست گلم تمام این مشکلات به خاطر اون هاستتونه که جواب نمیده Smile
صفحه‌ها: 1 2