مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: رفرش نشدن خودکار سایت!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام . تقریبا دو سه روزی میشه که هیچ صفحه ای از سایتم رفرش نمیشه . منظورم اینه که اگه مثلا یه پستی بدم وقتی ارسال شد میبینم انگار اصلا پستی ندادم باید حتما ctrl+F5 رو بزنم تا تغییراتم اعمال بشه .
فقط مربوط به پست هم نیست . از تغییر قالب گرفته تا تغییر مشخصات پروفایل و حتی کنترل پنل ادمین! هم اینجوری شده . میرم پلاگین رو نصب کنم میزنم نصب یا اکتیویت ! هیچی به هچیی ! بعد ctrl+F5 رو که میزنم اون پیام سبزه میاد که پلاگین با موفقیت نصب شد . Sad
مشکل از کجاست . چک کردم دیدم فقط سایت من اینجوری شده . تو فایرفاکس اپرا اینترنت اکسپلور 9 همه اینجوری شده .

میشه یکی راهنمایی کنه چش شده این ؟ و چجوری میتونم درستش کنم ؟
(ادرس سایتتمم تو امضام هست)
پیشاپیش ممنونم
درود
دوست گرامی به این علته تو کش مرورگرات نشسته پاک کن مرورگراتو دوباره نصب کن
موفق باشیدSmile
(۱۳۹۰/۱/۱۱، ۲۲:۵۲:۴۱ عصر)irsat2008 نوشته است: [ -> ]درود
دوست گرامی به این علته تو کش مرورگرات نشسته پاک کن مرورگراتو دوباره نصب کن
موفق باشیدSmile

من گوگل کروم هم نصب کردم مثل اونها بود . البته هیچ مرورگری رو انیستال نکردم .
شماخودتون تو سایتم عضو شدید تست کردید ؟ امکانش براتون هست برای کمک بمن این لطف رو بکنید ؟
من تو بخش پروفایل وقتی رفتم پی ام دادم تا وقتی صفحه رو رفرش نکنم پی ام ها بهم نشون داده نمیشه در حالی که بعد از ارسال کامنت این اتفاق باید بیافته . Sad
آخرین تغییراتی که تو انجمن دادی چی بوده؟ هر چند که این بیشتر به مروگر مربوطه!
چند تا پلاگین فکر کنم نصب کردم . همین.
روی لوکال یه دونه نصب کنید ببینید کار میکنه یا نه؟ اگر کار کرد انجمن یعنی رفرش شد، دونه دونه پلاگینها رو نصب کن و بعد از نصب هر کدوم، تست کن انجمن رو ببین ایرادی میشه به پلاگینها گرفت یا نه؟
یه انجمن دیگه که قبلا ساخته بودم تست کردم اون این مشکلا رو نداره .
تمام پلاگینهایی که نصب کرده بودم رو غیر فعال کردم بازم همونجوریه .
آقا این ایراد از مرورگرش نیست

من عضو شدم رفتم تو پروفایل مدیر کل

دیدم اسمم شده Master و هر سه پنجره کنترل پنل کاربر ناظم و مدیریت رو دارم

یعنی شده بودم ادمین بعد رفرش کردم واسه خودم شد

از ترس پریدم اومدم بیرون ماله من اینطوری نشه Big GrinBig Grin
موقع تعویض قالب چند تا ارور اون بالا صفحه میده انجمن شما ظاهرا مربوط به فایل function.php هست
اوه ! یعنی اوضاع انقدر افتضاح هست ؟ Sad
من فورم فعلی رو با تمام فایلهاش پاک میکنم و یکی دیگه نصب میکنم. فقط من میتونم از دیتابیس اخیرم استفاده کنم که انجمن ها یوزرها و پستهامو فقط داشته باشم ؟
یکی کمک میکنه ؟
خیلی خیلی ممنونم . خدا حفظتون کنه .
من دوباره یه فورم دیگه نصب کردم . میشه یه نگاهی بندازید ببینید باز برای شما هم مشکل دار هست یا نه .
برای من باز اونجوری شده! یعنی باید رفرش بزنم اصل صفحه رو نشون بده . عجب مصیبتی شده ها Sad
صفحه‌ها: 1 2