مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین موسیقی مورد علاقه MyMusic
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
نسخه سازگار با 1.6.5 را میتوانید از پست اول دانلود کنید
اگه بشه یه کاری کنین که مثل عکس اواتار همونجا browes رو بشه زد و اهنگرو انتخاب کرد خیلی خوب میشه
همچین امکانی هست ایا؟؟Angel
متغیر این پلاگین چی هست؟ فقط میخوام تو پروفایل نمایش بده تو ارسالات نمایش نده
(۱۳۹۱/۷/۱۵، ۲۳:۲۴:۳۴ عصر)S_N نوشته است: [ -> ]متغیر این پلاگین چی هست؟ فقط میخوام تو پروفایل نمایش بده تو ارسالات نمایش نده

این پلاگین متغیر نداره و توی user_details اضافه میشه . برای اینکه توی ارسالات نمایش داده نشه ، فایل mymusic.php که ضمیمه کردم رو جایگزین کنید .
حاج احمد دستت طلاء
من از طریق قالب های سراسری ، هرچی کد تو postbit این پلاگین بود خالی کردم مشکلم حل شد.
و در پست بیت نمایش نمیده.
باز ممنون برای زحمتت.پلاگینات حرف نداشتن .
من نصب کردم مشکل نداشت فقط یه چیزی که هست اول میخوام فیلدهارو توی پروفایل نشون نده توی لیست فیلدها هم نبود.دوم اینکه ادرس اهنگی رو که اپلود کردم دادم ولی نمیخونه.!!!!
اول که باید فرمت اهنگ شما MP3 باشه
دوم اینکه به صورت اتوماتیک نمیخونه شما باید روی فلش دومی کلیک کنی
(۱۳۹۱/۷/۲۸، ۲۲:۰۰:۱۶ عصر)rezandy نوشته است: [ -> ]من نصب کردم مشکل نداشت فقط یه چیزی که هست اول میخوام فیلدهارو توی پروفایل نشون نده توی لیست فیلدها هم نبود.دوم اینکه ادرس اهنگی رو که اپلود کردم دادم ولی نمیخونه.!!!!

فیلدها رو فقط مدیرا میبینن و کاربرای عادیتون نمیبینن. توی لیست فیلدها هم هست ، یه بار دیگه چک بکنید ...
فایلتون حتما باید mp3 و با لینک مستقیم باشه و خودتون play بکنید .
اقا ببخشید من یه مشکل دیگه هم دارم البته این از خود پلاگین میشه که وقتی اسم رو میذارن پست بیت میریزه به هم.من تعداد کلمات فیلد رو کم کردم.ولی میخوام این پلاگین توی پست بیت نشون نده.میشه کمک کنید؟
خب فدات شم پیشنهاد میکنم مثه من
از قالب های سرارسری mymusic_postbit رو هرچی هست توش بردار ذخیره کن...
نیازی نیست در پست بیت نمایش بده
سعی کنید فیلد پیشفرض رو هم دستکاری نکنید ...
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7