مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: ارور عجیب کمکم کنید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
تا دیشب انجمن من مشکلی نداشت حالا که میخوام وارد شوم ارور زیر را میده
Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home/sepantag/domains/sepanta-gsm.ir/public_html/Forum/global.php on line 559Huh

hamidtbt

فایل global.php در خط 559 به مشکل خورده از بسته مای بی بی جای گزینش کن
نترس داش زیاد جدی نیست

این ارور که خودش گفته مشکل چیه جایگزین کن حلهHeart
جایگزین کردم بد بخت شدم رفت 125 خط مشق انگلیسی واسم نوشت
ولی از بک آپ دیروز استفاده کردم حل شد توی این ماه حدود 280 تا کاربر را از دست دادمHuhHuhHuh
اوه عیب نداره فدای سرت داش انشا... دیگه هیچوقت به مشکل بر نخوری انجمت همیشه درحاله پیشرفت باشهHeartHeartHeart

hamidtbt

پس حتما مورد از جای دیگه بوده چون تو اروری که گذاشتی از اون فایل خطا گرفته در هر صورت همیشه بکاپ داشته باش
دوستان من امروز 2 بار بک آپ را برگردوندم به خاطر مشکلی که گفتم ولی باز هم همون ارور میاد و سایت و فروشگاه و انجمنم از بین میره با میزبان وب تماس گرفتم میگن هک شدم ایا در ست میگن یا نه
اگه دارم هک میشم چه جوری جلوی هک را بگیرم
من که تو انجمن شما مشکلی نمی بینم !!! Undecided
صفحهٔ تهاجمی شناخته شده!

صفحهٔ به نشانی www.walshoe.com به عنوان یک صفحهٔ تهاجمی گزارش شده است و دسترسی به آن بر اساس ترجیحات امنیتی شما مسدود شده است.

خوش آمدید! شما یه کارت تخفیف رایگان!

برای کسب اطلاعات کامل مسابقه ما، اینجا کلیک کنید http://www.walshoe.com/discount/؟prise کد = # #

اگر لینک بالا کار نمی کند به درستی، به http://www.walshoe.com/discount/

شما باید وارد حساب کاربری خود را به شرح زیر است :
نام کاربری : ایمیل # #
کد فعال سازی : کد # #

با تشکر از شما،
سپنتاشاپ ایران فروشگاه پارس جی اس ام
این ایمیل از طرف فروشگاه خودم واسه خودم آمده که پس از باز کردن ادرس اینترنتی با فایر فاکس پیغام زیر مشاده میشود فکر کنم هک شدمHuhHuhHuh

صفحه‌های تهاجمی تلاش می‌کنند برنامه‌هایی نصب کنند که اطلاعات خصوصی را سرقت می‌کنند، از رایانهٔ شما برای حمله به دیگران استفاده می‌کنند، یا به آن آسیب می‌زنند.

برخی صفحه‌های تهاجمی عمداً به پخش نرم‌افزارهای زیان‌بار می‌پردازند، ولی بسیاری از آن‌ها بدون اطلاع و مجوز صاحبانشان تصاحب گردیده‌اند.

خوب گوگل سایت شما رو به عنوان صفحه ی BADWARE شناخته در نتیجه فایر فکس هم اون رو بسته Dodgy
صفحه‌ها: 1 2