مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در پیوست فایل
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
من دیگه نمیتونم به موضوع جدید یه عکس یا هر چیز دیگه پیوست کنم یعنی وقتی پیوست جدید رو میزنم کار نمیکنه ایراد چیه. چیکارکنم
اتفاقا من هم از کاربرا این مشکل رو شنیدم چندبار.
قبلا مشکل پیوست فایل داشتم ، با پشتیبان هاست تماش گرفتم محدودیتم رو افزایش دادن حل شد.اما این رو نمیدونم
دسترسی ها درسته ؟!
تنظیمات درسته ؟!
تک تک پلاگین ها رو غیرفعال و بعد فعال کردید ؟!
من قبلا هیچ مشکلی باپیوست فایل نداشتم.-حالا هم تنظیمات رو چک کردم هم اینکه پلاگین هارو دوباره Active کردم ولی مشکل حل نشد
چون قبلا نداشتید مشکل از یه پلاگینه
یا یه جایی کدها رو دستکاری کردید
من جمعا دوتا پلاگین دارم که هردوتا رو غیر فعال کردم وتست کردم حل نشد. ولی در مورد کدها چیزی نمیدونم . من از کجا میتونم کدهارو چک کنم . کد مربوط به پیوست فایلها کجاست و چه جوری باید باشه
دوستان توجه داشته باشید اگر از v * p * n استفاده می کنید پیوست انجام نمیشه من هم این مشکل رو داشتم بعد متوجه شدم مشکل از اونه
من الان در انجمن شما تست کردم پیوست به راحتی انجام شد!Confused
این یعنی چی
(۱۳۹۰/۱/۷، ۱۰:۳۶:۰۴ صبح)kimya نوشته است: [ -> ]این یعنی چی

v*p*n امکان آپلود کردن رو از بین می بره یعنی حداقل این چندتایی که من استفاده کردم اینجوری بوده

شما نمیدونید چیه؟
پس مشکل از اون نیست ولی من الان تست کردم تو انجمنتون آپلود انجام شد و فایل هم پیوست کرد
یعنی شما تو ی Drhedayati.com/forum تونستین فایل پیوست کنین
Huh

من سر در نمیارم من بعنوان ادمین نمیتونم فایل پیوست کنم اونوقت شما بعنوان عضو میتونین اینکارو بکنین
صفحه‌ها: 1 2