مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: چگونه آمار بازدید سایت را بالا ببرم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام من می خواستم بدونم چجوری آمار بازدیدمو بالا ببرم یعنی به طور واقعی مردم بیان تو سایتم اخه اصلا خبری نیست بعدش من رباتام هم همه فعالا ولی نمیدونم میشه سریع راهنمایی کنید.؟؟؟؟؟؟؟؟
از سال 2008 ولی فقط 13تا عضو داره! راهی نیست!
پس یعنی خودش میاد دیگه مرسیSmile
این سوال رو هم جواب میدی؟
http://community.mybbiran.com/thread-202...l#pid29644
نقل‌قول: از سال 2008 ولی فقط 13تا عضو داره! راهی نیست!
eeee چه بد اینهمه مدت فقط 13 تا عضو؟!!!!Huh
لطفا لینک سایتتون رو در امضا قرار بدید
همچنین شما سعی کن مطالبی قرار بدی که تابحال کسی قرار نداده و یا مطالب روز و تاپ که خواهان زیادی داره رو تو انجمنت قرار بدی(بیشتر تو زمینه هایی که تخصص دارین فعالیت کنین)
نیازی نیست که حتما زمینه فعالیت شما در تمامی بخش ها باشه یک بخش اما خوب و به طور مستمر کار کنید خوبه و منجر به پیشرفتتون خواهد شد
مثلا من خودم تو زمینه بازی های کامپیوتری و نرم افزار و بازی های موبایل (بیشتر نوکیا s60v5 و سونی اریکسون فعالیت اصلیمو انجام میدم و فکرکنم برای یک انجمن که 1ماه و نیمه ساخته شده فعالیتم خوبه)
راستی فکرکنم تبادل لینک با سایت هایی که بازدید بهتری از شما دارن هم فکر کنم خیلی تاثیر داشته باشه
درضمن یکچی دیگه هم بگم فعالیت و بودن خود مدیر و همکارهای فعال هم داشتن خیلی خوبه(من تو انجمن قبلیم که 100 تا کاربر داشت یک مدت نبودم وقتی برگشتم دیدم فقط چندین نفرهستند که هنوز میان و بقیه دیگه نمیدومدن(البته اون انجمنم مشکلات زیادی داشت ولی کلا بودن مدیرکل به نظرم تو انجمن خیلی مفید هست تا سریع رسیدگی کنه به کارها و مشکلات)
بهرحال اینا چیزایی بود که به ذهن من میرسید حالا ببینیم دوستان واردتر چی نظرشونهBlush
Thanks
نقل‌قول: Thanks
لینک سایتتون رو در امضا قرار بده و همچنین برای تشکر از دگمه ی تشکر استفاده کنید...Wink
لینکت سایتت رو در امضا قرار بده تا عضو شیم و کاربرات به 14 تا ارتقا پیدا کنه Smile
البته من هم با همین مشکل روبرو هستم و لی چیز پیچیده ای نیست (جمعیت داره کم میشه) Wink
نقل‌قول: لینکت سایتت رو در امضا قرار بده تا عضو شیم و کاربرات به 14 تا ارتقا پیدا کنه
دوساعته منم دارم همینو میگمBig Grin
ولی لینک سایتشو قرار نمیده که نمیدهBig Grin
(البته قوانین اینجا هم اینطوریه که اگر لینک امضا قرار ندن جواب بهشون داده نمیشه و به ضرر خودشون میشه بهرحال از ما گفتن بود)Undecided
همچنین شما خودتون هم لینک سایتتون رو قرار بدید در امضا...Confused
من لینکمو قرار دادم حالا همتون بیاین عضو شین!!!!!!!!!Big GrinSmileBig Grin
خسته نباشی یه جوری میفرمایید سایت من میگم حتما سایت هست که عضو نمیشن

مرده مومن این که مجانی هست یه هاست بگیر خوب 30 زیاد پولش نیستConfused
صفحه‌ها: 1 2 3