مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: بالا بردن امنیت هاست و فروم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
ببخشید من قالب MIBlue رو تو همین سایت دانلود کردم ...من نمیدونم چه طور میشه بروز کرد میشه شما بگید ممنون میشمBlushShy
آموزش بروزرسانی قالب هست یه سرچ کنید پیدا میکنید
سلام دوستان

من بعد از نصب مای بی بی سطح دسترسی هارو تغییر ندادم ،

لطفا به من بگید سطح دسترسی هارو باید روی چه عددی بذارم ، لطفا با ذکر پوشه و فایل اعلام کنید.

Rolleyes
تو فایلی که مای بی بی رو دانلود کرده بودی ی فایل بود توضیح داده بودBig Grin
(۱۳۹۰/۸/۵، ۱۶:۰۲:۰۲ عصر)doodoo نوشته است: [ -> ]تو فایلی که مای بی بی رو دانلود کرده بودی ی فایل بود توضیح داده بودBig Grin

دوست عزیز اون چیزی که من دانلود کردم ننوشته بعدش باید دسترسی رو روی چه عددی بگذارید ،

لطفا بگید ، کلمه permission رو هم توی انجمن سرچ میکنم ولی به نتیجه ای نمیرسم
وارد پنل ادمین بشید و این لینگ رو بزنید
خود MYBB دسترسی هارو چک میکنه
WWW.YOUR SITE.COM/admin/index.php?module=tools
(۱۳۹۰/۸/۷، ۱۳:۲۵:۵۴ عصر)Behr☺uz نوشته است: [ -> ]وارد پنل ادمین بشید و این لینگ رو بزنید
خود MYBB دسترسی هارو چک میکنه
WWW.YOUR SITE.COM/admin/index.php?module=tools

مرسی دوست عزیز ،

همه اش رو نوشته قابل نوشتن ، منظور بنده اینه که آیا این دسترسی 777 که ما برای این فایل ها قرار دادیم ، به لحاظ امنیتی ایرادی رو ایجاد نمیکنه ؟ یعنی همین 777 بمونه ؟
کانفیگ رو روی 644 بذارید
بقیه مشکلی ایجاد نمیکنن
(۱۳۹۰/۸/۸، ۰۳:۵۸:۲۳ صبح)Behr☺uz نوشته است: [ -> ]کانفیگ رو روی 644 بذارید
بقیه مشکلی ایجاد نمیکنن

سپاس Heart

سلام
همونطور که خیلی از اساتید مطلع هستند رکورد دار هک شدن هستم
خدائیش برای یک فروم روانشناسی که دائم میان و سوال می پرسن خیلی افتضاحه که در یک ماه سه مرتبه هک بشه
اکثر راه هایی که تو انجمن گفته شده رو طی کردم اما نتیجه نداد
الان از نسخه 1.6.5 استفاده می کنم و قالب رویال
یک جا در همین انجمن خوندم که نام پوشه ادمین رو تغییرذ بدیم و . . .
مراحل کار رو طی کردم اما دیگه صفحه مدیریت انجمن بالا نیومد و ارور داد و مجبور شدم نامها رو برگردونم تا درست بشه
هک و پلاگینی هم نصب نکردم که باعث ارتقای امنیت بشه
پلاگین های زیادی هم نصب نمی کنم که دردسر ساز بشه برام
تنها کاری که فعلا انجام میدم بکاپ گیری روزانه است که آخر هر شب یک بکاپ از انجمنم می گیرم
شما راه منطقی و قابل انجامی رو پیشنهاد می دید که من این همه ترس و لرز هک شدن نداشته باشم ؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8